همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ concentric pipe reducer ] همخوانی داشتن 1256 محصولات.
اتصالات جوشکاری دکمه ای ASME 16.25 12 "از جنس استنلس استیل ضدزنگ WPS33228 45 LR آرنج
| نام محصول: | آرنج بلند رادیوس |
|---|---|
| نوع محصول: | 1.5D |
| ضخامت دیوار: | SCH80 |
فولاد دوبلکس ASTM UNS S31803 UNS S32205 A182 F51 / 1.4462 اما اتصالات جوش ASTM A182 F53 / S2507
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
|---|---|
| درجه مواد: | ASTM UNS S31803 UNS S32205 A182 F51 /1.4462 ASTM A182 F53 / S2507 / S32750 / 1.4401 |
| اندازه: | 1/8 "NB TO 48" NB |
فلنج کور AISI 316 / 316L / فیتینگ لوله ANSI B16.5 CL600 فورج فلنج فولادی ضد زنگ فلنج BLD
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
B16.9 6061 میلگرد اتصالات اتصالات آلومینیومی بدون درز کوتاه شعاع 90 D آرنج برای قایق بادبانی
| نام محصول: | جوش دمیدن 180 میلیمتری آرنج |
|---|---|
| ماده: | آلیاژ آلومینیوم |
| نام تجاری: | TOBO |
A403WP321 304L 316L اتصالات لوله از جنس استنلس استیل SUS304، UNS S30400 / 1.4301
| آزمایش کردن:: | اسپکترومتر خواندن مستقیم، آزمون هیدرواستاتیک، تشخیص نقص X-Ray، آشکارساز اختلال التراسونیک، بازرسی ذر |
|---|---|
| تجهیزات:: | ماشین پرس، خم ماشین، ماشین پرش، ماشین Grooveing، Gush arenaceous، و غیره |
| زمان تحویل: | 7 پس از دریافت پرداخت پیشرفته، دارای سهام |
جوش فولاد ضد زنگ فولاد ضد زنگ لوله اتصالات با ASTM A403 316L استاندارد
| استاندارد: | ASTM A403 316L |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | 1/2 "-- 48" |
اتصالات لوله فولادی ضد زنگ 6 اینچی SCH40 ASTM A815 WPS31254 DUPLEX
| اندازه: | ½ اینچ NB تا 48 اینچ NB |
|---|---|
| برنامه: | Sch.40 به Sch.XXs |
| تایپ کنید: | بدون درز / جوش داده شده |
Sch 10S سوپر دوبلکس فولاد ضد زنگ Tee
| استاندارد: | ASTM A815 GRADE UNS S32750 / UNS S32760 |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| ماده: | فولاد ضد زنگ |
اتصالات جوش قوسی 3 اینچ لبه مشترک SH 20 SMO 254 JIS B 2312
| نام محصول: | انتهای خرد فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI/ASME، EN، DIN، JIS، GOST و غیره |
| اندازه: | 1/2 اینچ - 80 اینچ |
3"-8" SCH80 SA403 WPS31254 ELBOW، ASTM A403 UNS S31254 ELBOW، اتصالات لوله 254SMO
| اندازه: | 3 "-8" |
|---|---|
| برنامه: | Sch.40 به Sch.XXs |
| تایپ کنید: | بدون درز / جوش داده شده |

