همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ concentric pipe reducer ] همخوانی داشتن 1256 محصولات.
لنت تقویت کننده آلیاژ C22 HASTELLOY NO6022 RF PAD 90 درجه اتصالات جوش
| نام محصولات: | پد تقویت شده 90 درجه |
|---|---|
| اندازه: | 8''x8'' |
| مواد: | فولاد کربن |
6 اینچ SCH40 ASTM A403 / ASTM A234 / ASTM A420 / ASTM A815 / ELBOW 45 درجه LONG DIUS.
| اندازه: | ½ اینچ NB تا 48 اینچ NB |
|---|---|
| برنامه: | Sch.40 به Sch.XXs |
| تایپ کنید: | بدون درز / جوش داده شده |
Equal Tee Hastelloy C276 C22 C2000 Tee Butt Welding N10276 N06022 N062000
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| ضمانتنامه:: | 1 سال |
| نام محصول: | سه راه |
اتصالات جوش لب به لب اتصالات فولاد کربنی ASTM A234 WPB 90D Long Radius Ebow
| تایپ کنید: | آرنج بدون درز |
|---|---|
| OD: | 45 درجه، 90 درجه، 180 درجه |
| فرایند ساخت: | فشار، پرس، جعل، بازیگر و غیره. |
بدون درز 4 اینچ SS اتصالات پایان خمش با زنگ حذف / رنگ سیاه سطح درمان
| تایپ کنید: | انتهای خرد |
|---|---|
| شماره مدل: | 1/2 "-72" |
| درمان سطحی: | جلا دادن |
ASTM A403 WP347 / WPS31254 بافت جوشکاری به پایان می رسد 1/2 "10" SCH40S SCH160S ASME / ANSI B16.9
| درجه مواد: | ASTM A403 WP347 / WPS31254 |
|---|---|
| محدوده اندازه:: | DN15-DN600 (1/2 "-24") بدون درز نوع DN15 - DN1200 (1/2 "-48") نوع جوش داده شده |
| آزمایش کردن:: | اسپکترومتر خواندن مستقیم، آزمون هیدرواستاتیک، تشخیص نقص X-Ray، آشکارساز اختلال التراسونیک، بازرسی ذر |
تی از فولاد ضد زنگ 3 راه مرد 1/2 اینچ NPT پمپ نصب 3 راه برابر تی
| ارتباط: | نخ دار |
|---|---|
| نوع اتصال پایان: | نخ دار |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
ASME B16.47 سری B کلاس 600 فولاد ضد زنگ جوش فلنج گردن اندازه 1/2 "- 60"
| استاندارد: | ASME B16.47 سری B کلاس 600 |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | dn15-dn1000 |
اتصالات و اتصالات مقاوم در برابر فولاد و فلنج ASME B16.47 سری B Class 600 فلنج گردن جوشکاری
| اندازه: | 1/2 "- 60" |
|---|---|
| کلاس: | 150-2500 # |
| در مواجهه با: | همانطور که در طراحی است |

