همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ copper nickel alloy pipe ] همخوانی داشتن 1884 محصولات.
فلنج فولادی ضد زنگ 8 '' برای لوله جوش 300LB DN15 ~ 1500
| نام محصول: | TOBO SO فلنج |
|---|---|
| ماده: | F51 / 2205، F53 / 2507 |
| اندازه: | DN15 ~ 1500، 1/2 "~ 60" |
TEE میلهای کاهشدهنده 600# DN250 X DN200 SCH 160 X SCH 80S ASTM A403 WP 316L
| نام: | تی منع شده |
|---|---|
| مواد: | WP 316L |
| استاندارد: | ASTM A815 |
صفحه DIN 1.4462 Uns S32750 4 میلی متر از جنس استنلس استیل دوبلکس
| مواد: | s31803 / s32205 / s32750 / s32760 |
|---|---|
| نام تجاری: | TOBO / TPCO / TISCO / VALIN / METAL |
| ضخامت: | 0.1mm -200mm |
304 316 317 کیفیت ورق فولاد ضد زنگ پشتیبانی قابل اعتماد پردازش سفارشی
| مواد: | 304/316/317 |
|---|---|
| نام تجاری: | TOBO / TPCO / TISCO / VALIN / METAL |
| ضخامت: | 0.1mm -200mm |
صفحه فولاد ضد زنگ SUS420J2 صفحه فولاد ضد زنگ صفحه SUS420J2 با ضخامت کامل
| مواد: | SUS420J2 |
|---|---|
| نام تجاری: | TOBO / TPCO / TISCO / VALIN / METAL |
| ضخامت: | 0.1mm -200mm |
سوپاپ دوبلکس 2507 2595MO فلنج از جنس استنلس استیل JIS استاندارد DN3600
| نام محصول: | فلنج توبو |
|---|---|
| ماده: | 1.4401،1.4571،1.4541، 254Mo |
| اندازه: | DN10-DN3600 |
فلنج فولادی فورج شده DN 20 "ANSI Cl-150 R / F ASTM A105
| نام محصول: | فلنج جعلی |
|---|---|
| نوع محصول: | WN / SW / BLFLANGE |
| اندازه: | 20 '' |
فلنج های فولادی ضد زنگ دوبلکس 2507، 2205، 2304، 153MA، 253MA، 309، 904L، 2595
| نام محصول: | فلنج توبو |
|---|---|
| ماده: | مونل 400 و 500، Inconel 600 و 625 |
| اندازه: | 26 "-60" (DN650-1500) |
فلنج بازکننده صورت برجسته سوپر دوبلکس فولادی DN20 کلاس 150 برش
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| ضخامت: | SCH10 |
| نوع محصول: | فلنج گسترش دهنده |
فلنج اکسپندر صورت برآمده از فولاد سوپر دوبلکس DN20 کلاس 150 برش
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| ضخامت: | SCH10 |
| نوع محصول: | فلنج گسترش دهنده |

