همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ copper nickel tubing ] همخوانی داشتن 1476 محصولات.
N06975Ni-cr-w-mo Alloy n06230 فلنج فولادی جعلی BW RF SCH40 300LB 20 ''
| نام محصول: | فلنج جعلی |
|---|---|
| اندازه: | 20 '' |
| فشار: | Class300 |
صفحه DIN 1.4462 Uns S32750 4 میلی متر از جنس استنلس استیل دوبلکس
| مواد: | s31803 / s32205 / s32750 / s32760 |
|---|---|
| نام تجاری: | TOBO / TPCO / TISCO / VALIN / METAL |
| ضخامت: | 0.1mm -200mm |
304 316 317 کیفیت ورق فولاد ضد زنگ پشتیبانی قابل اعتماد پردازش سفارشی
| مواد: | 304/316/317 |
|---|---|
| نام تجاری: | TOBO / TPCO / TISCO / VALIN / METAL |
| ضخامت: | 0.1mm -200mm |
صفحه فولاد ضد زنگ SUS420J2 صفحه فولاد ضد زنگ صفحه SUS420J2 با ضخامت کامل
| مواد: | SUS420J2 |
|---|---|
| نام تجاری: | TOBO / TPCO / TISCO / VALIN / METAL |
| ضخامت: | 0.1mm -200mm |
مقاومت بالا 6٪ Moly Nipoflange ASTM A182 GR F44 SGS / BV / ABS / LR
| نام محصول: | 6% مولی نیپوفلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | نیپوفلنج |
| مقطع تحصیلی: | آلیاژ نیکل |
8 اینچ 300LBS 600LBS ANSI B16.5 RF RTJ F316L فلج های جعل شده فولاد ضد زنگ ASTM A182 SA182 طول 405mm
| بندر: | شانگهای |
|---|---|
| قدرت: | بالا |
| پایان اتصال: | FNPT |
فلنج DN 150A 10KG در فلنج لوله های فولادی جعلی JIS RF 150#
| نام محصول: | لغزش روی فلنج |
|---|---|
| مواد: | A105 |
| اندازه: | DN150A |
150LB لغزش بر روی فلزی فولاد جعلی، A182 F316L FF اتصالات فولادی جعلی
| نام محصول: | لغزش روی فلنج |
|---|---|
| مواد: | A182 F316L |
| OD: | 14'' |
6 اینچ 150LB بر روی فلنج های فلزی جعلی A182 F304 FF SO Flange 150 # فشار
| نام محصول: | بر روی فلنج بکشید |
|---|---|
| مواد: | A182 F304 |
| OD: | 6 '' |
قیمت خوب لوله hastelloy x c22 b3 c276 inconel 600 N8810
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |

