همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ copper nickel tubing ] همخوانی داشتن 1476 محصولات.
ورق استنلس استیل 0.9 میلی متری ورق استیل 0.9 میلی متری نورد سرد Tisco 410 410s 316 304
| تایپ کنید: | بشقاب استیل |
|---|---|
| بسته بندی: | جعبه چوبی یا پالت چوبی |
| سطح: | 2B/BA/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/1D |
نورد سرد 410 410s 316 304 ورق فولادی ضد زنگ 0.9 میلی متر ورق فولادی ضد زنگ
| تایپ کنید: | بشقاب استیل |
|---|---|
| بسته بندی: | جعبه چوبی یا پالت چوبی |
| سطح: | 2B/BA/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/1D |
متال ANSI B16.5 RF 300LBS ASTM A182 F316L فلنج SA182 F316L LWN RTJ ASME B16.5 600# 8" L405 میلی متر
| استاندارد: | مثل من |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | فلنج گردن جوشی بلند |
| مواد: | ASTM A182 F51 |
TOBO 1-48 اینچ 45/90/180 درجه ASME B16.9 A403 درجه WP304L شعاع بلند آرنج بدون درز دوامدار
| پایان دادن به اتصالات: | جوش لب به لب |
|---|---|
| نمونه: | رایگان ارائه کنید |
| درخواست: | سیستم های لوله کشی |
متال ANSI B16.5 RF 300LBS ASTM A182 F316L فلنج SA182 F316L LWN RTJ ASME B16.5 600# 8" L405 میلی متر
| Packaging Details: | Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-15workdays |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
فلج فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز
| محدوده دما: | -29°C تا 538°C |
|---|---|
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
| رنگ: | اصل |
SA182 F51 فلنج گردن جوشکاری بلند، ASME B16.5، 600# فشار نامگذاری شده، 8" اندازه، 405mm طول برای کاربردهای مقاومت در برابر خوردگی
| Features: | High strength, corrosion resistance, easy installation, long service life |
|---|---|
| Material Standard: | DIN|EN|GB|ASTM|AISI|ASME|BS|JIS |
| Flange Face: | FF, RF etc |
SA182 F51 فلنج گردن جوشکاری بلند ASME B16.5 600# درجه فشار 8" اندازه 405mm طول برای کاربردهای مقاوم به خوردگی
| استاندارد: | ABS |
|---|---|
| فلنج فیس: | FF، RF و غیره |
| پوشش: | رنگ مشکی ، رنگ زرد ، گالوانیزه آب گرم |
لوله های فولادی ضد زنگ 904L / Wp347 / Wp347h 1 "Sch80s Asme B16.9، Asme B16.11
| های مختلف:: | اما جوش، جعل |
|---|---|
| درجه مواد: | فولاد ضد زنگ 904l / Wp347 / Wp347h |
| نوع محصول: | مهره فولادی ضد زنگ |
سوپاپ دو طرفه فولاد ضد زنگ آرنج ASTM A815 UNS S31803 / S32205 / S32750 / S32760
| نوع اتصالات لوله: | آرنج آرام کوتاه / بلند (90D، 45D، 180D) |
|---|---|
| ضخامت: | SCH5-SCH 160S، SCH XXS |
| واجد شرایط بودن: | ISO9001، API، CE |

