همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ copper nickel tubing ] همخوانی داشتن 1476 محصولات.
TOBO 6" SCH 10 MSS SP 43 Lap Joint Stub Ends 304/304L فولاد ضد زنگ لوازم جفت های جوشکاری پای کوتاه
| Technic: | casting |
|---|---|
| Material Grrade: | UNSS31803 |
| Lead Time: | 7-15 Days |
TOBO ASME B16.9 پای بند SCH 80 304/304L فولاد ضد زنگ پای بند گردن بلند
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B169، MSS-SP-43 |
| طول: | استاندارد یا سفارشی |
METAL MSS SP95 Pipe Fittings Stainless Steel Coupling NPT Concentric/ Swage Nipple
| نوع اتصال: | جوشیده، رشته دار، BW، SW |
|---|---|
| سطح: | روغن ضد زنگ زدگی ، گالوانیزه |
| استاندارد: | ASME، ANSI، JIS، DIN |
تزریق کارخانه مساوی لوله آب اتصالات لوله رایگان استیل ضد زنگ لوله جوش آلومینیوم اتصالات
| کد سر: | گرد |
|---|---|
| ضخامت: | SCH10S ، SCH40S ، STD |
| درجه مواد: | انتهای خرد UNS S32750 |
ASME B16.9 قیمت کارخانه Gr2 اتصالات لوله تیتانیوم Titanium Stub End DN20 DN500 Sch80S
| آزمون: | NDT، هیدرواستاتیک، سختی، و غیره |
|---|---|
| نوع بسته بندی: | جعبه کارتن |
| درمان سطح: | پولیش، سند بلاست، گالوانیزه |
فولاد ضد زنگ 70/30 4 اینچ x 3 اینچ 150LB Sch40 سوپر دوبلکس Nipoflange Weldoflange
| تایپ کنید: | کور، فلنج گردن جوش، رزوه ای، فلنج لوله، جوش سوکت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 15-35 روز |
| اندازه: | اندازه سفارشی |
فلنج گردان با شیلنگ دندانه دار برای اتصال نزدیک با شیلنگ دیگر
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان 1 اینچی با شیلنگ دندانه دار برای اتصال نزدیک با شیلنگ دیگر
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
ساقه شلنگ برای اتصال فلنج گردان 1 اینچی با دندانه دار با شیلنگ دیگری از نزدیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان با شیلنگ دیگر با شیلنگ نزدیک برای اتصال 1 اینچ با دندانه دار
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |

