همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ duplex ss pipe ] همخوانی داشتن 698 محصولات.
صفحه فولاد ضد زنگ SS 304 ضخامت سفارشی 4 * 8 پاهای صفحه ASME A240 304N 304L
| نوع: | بشقاب استیل |
|---|---|
| بسته بندی: | جعبه چوبی یا پالت چوبی |
| سطح: | 2B/BA/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/1D |
SS 304 1050 430 دایره سه گانه صفحه گرد 201 304 316 دایره فولاد ضد زنگ برای ظروف آشپزی با کیفیت بالا
| نوع: | بشقاب استیل |
|---|---|
| بسته بندی: | جعبه چوبی یا پالت چوبی |
| سطح: | 2B/BA/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/1D |
ورق استنلس استیل 0.9 میلی متری ورق استیل 0.9 میلی متری نورد سرد Tisco 410 410s 316 304
| تایپ کنید: | بشقاب استیل |
|---|---|
| بسته بندی: | جعبه چوبی یا پالت چوبی |
| سطح: | 2B/BA/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/1D |
فلنج های تخت DIN 24154 برش لیزری فولاد ضد زنگ / ورق فولاد کربن 4 میلی متر
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
3000 میلی متر فلنج فولاد فورج، 2507 UNS S32750 2507 2 "150 # فولاد ضد زنگ لغزش در فلنج
| نام محصول: | فلنج توبو |
|---|---|
| ماده: | UNS S31803S32750S32760 |
| اندازه: | 1/2 "تا 120"، DN 10 تا 3000 MM |
1 1/4 اینچ CL900 BL فلنج RF ASTM A182 F316/F316L B16.5
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| کلمه کلیدی: | فولاد، A105، فلنج کور رزوه ای NPT، فلنج گردن جوش انسی 150 rf، تیتانیوم |
1 1/3 اینچ CL600 BL فلنج RF ASTM A182 F316/F316L B16.5
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | فولاد، A105، فلنج کور رزوه ای NPT، فلنج گردن جوش انسی 150 rf، تیتانیوم |
| کاربرد: | گاز، نفت، قطعات خودرو، پمپ بتن، آب |
1 1/4 اینچ فلنج CL900 PL RF ASTM A182 F316/F316L B16.5
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| کلمه کلیدی: | فولاد، A105، فلنج کور رزوه ای NPT، فلنج گردن جوش انسی 150 rf، تیتانیوم |
1 1/4 اینچ فلنج CL900 PL MFM ASTM A182 F316/F316L B16.5
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| کاربرد: | گاز، نفت، قطعات خودرو، پمپ بتن، آب |
1 1/4 اینچ فلنج CL900 PL TG ASTM A182 F316/F316L B16.5
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
|---|---|
| کاربرد: | گاز، نفت، قطعات خودرو، پمپ بتن، آب |
| مواد: | اس اس |

