همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ forged fittings and flanges ] همخوانی داشتن 3201 محصولات.
فلنج Incoloy 800 800H فلنج N08800 WN RF برای صنعت
| مواد: | آلیاژ |
|---|---|
| شکل: | برابر، درخواست مشتری |
| ارتباط: | جوش، لب به لب جوش داده شده است |
فلنج گردن جوشکاری فولاد آلیاژی ASME B16.5 امتیاز 150LB 300LB 600LB A105 فلنج رشته ای
| تایپ کنید: | فلنج صفحه ای |
|---|---|
| OD: | 9.5 تا 219 میلی متر |
| رتبه بندی کلاس: | 150#~2500# |
KF10 KF16 KF25 KF40 KF50 فولاد ضد زنگ KF فلنج کور از اتصالات خلاء و فلنج خلاء
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
EN1092-1ASME B16.5 فولاد ضد زنگ فلنج فولادی آلیاژی فولادی دوبلکس PL SO WN LWN
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
ansi b16.9 dn250 pn10 304 316 904L stainless steel flanges short butt weld pipe fitting seamless stub end sch10 flange j
| درخواست: | لوله کشی |
|---|---|
| گواهی: | ISO، API، CE، ABS |
| ارتباط: | جوش لب به لب |
3000# ASTM A182 F304 90° خمیده خمیده خمیده 3/4" برای ماشین آلات
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | ASTM A182 F304 |
| اندازه: | 3/4" |
فلزی آرنج مس جذابیت زیبایی بازگشت خم مس جوشکاری لوله نصب
| ارتباط: | جوش لب به لب |
|---|---|
| حرارت درمانی: | محلول آنیلینگ |
| فرایند ساخت: | فشار، پرس، جعل، بازیگر و غیره |
لوله برنجی با کیفیت بالا 1/2 "مرد X 1/2 "زنان NPT برنجی Reducer Hex کاهش بوش
| استاندارد: | ASME B16.9، ASME B16.11 |
|---|---|
| حرارت درمانی: | نرمال کردن، خاموش کردن و معتدل کردن |
| OEM: | پذیرفته شده |
لوازم جانبی لوله های فلزی متراکم کنسنتریک UNS N10665 B-2 Butt Fitting
| قطر بیرونی: | 6-813 میلی متر |
|---|---|
| درجه: | Gr1،Gr2،Gr3،Gr4،Gr5،Gr7،Gr9،Gr12 |
| تضمین: | سه سال |

