همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ forged fittings and flanges ] همخوانی داشتن 3201 محصولات.
روکش کوسن اتصالات لوله فولاد کربنی فولاد ضد زنگ فورج شده تزئینات کور اتصالات لوله فلنج
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج اتصال لوله فولادی زنگ نزن 304/316 فورج شده با قیمت پایین OEM
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج کور فورج شده AISI 316 / 316L با اتصال فلنج کور فولادی ضد زنگ
| مواد: | فولاد |
|---|---|
| شکل: | درخواست مشتری |
| ارتباط: | لب به لب جوش داده شده |
اتصالات لوله اتصال چهار طرفه اتصال لب به لب فولادی کربنی فورج استاندارد
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| انواع:: | بدون درز |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
300 فولاد ضد زنگ A182 F316L 1 39 39 فلنج های کور RF برای بازار آمریکا ساخته شده است
| ویژگی: | خورنده، اسیدی |
|---|---|
| منشاء: | چین |
| استاندارد مواد: | GB|ASTM|AISI|ASME|DIN|BS|EN|JIS |
فولاد ضد زنگ سحر و جادو 12 * 150mm 316L پیچ و مهره و آجیل اتصالات لوله فورج شده
| نام محصول: | فولاد ضد زنگ سر سحر و جادو 12 * 150mm 316L پیچ و مهره دانشجویی و آجیل |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI |
| کاربرد: | نفت، شیمیایی، ساخت و ساز و غیره |
فلنج جوش Butt Spectacle Blind Sch5s DN15 ANSI B16.9
| استاندارد: | ASME B16.9 |
|---|---|
| اندازه: | DN15-DN600 |
| رنگ: | نقره اي |
304 فلنج فولادی ضد زنگ PN10/16 فلنج جوشی ASTM اتصالات لوله زهکشی رزوه ای فورج شده فلنج
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
فولاد کربن فورج لوله اتصالات لب به لب زانو جوش
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
فلنج اتصالات لوله زهکشی زهکشی رزوه ای 5 اینچی فولادی ضد زنگ بهداشتی 304 316L ASTM
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |

