همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ forged fittings and flanges ] همخوانی داشتن 3201 محصولات.
فلنج زانویی کاهنده اتصالات لوله Monel 400 K500
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
اتصالات سه راهی کاهنده سه راهی کاهش دهنده رزوه داخلی سه راهی نابرابر با رزوه داخلی فولاد ضد زنگ 304 / 316L با کیفیت بالا
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
تولید کننده لوله بهداشتی SS316L اتصالات مواد غذایی از جنس استنلس استیل سه راهی متقاطع از نوع مساوی
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr شعاع بلند 1/2' 90 درجه لوله زانویی اتصال سه راهی PE/BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 8 اینچی اتصالات لوله کاهش دهنده پلی اتیلن / سه راهی BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 12 اینچی اتصالات لوله PE / BE Tee
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
MIL-C-1726F مس نیکل 70/30 لوله چرخش لوله نصب هیدرولیک اتصال لوله فلنج
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
اتصال لوله آرنج 90 درجه با شعاع بلند از آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr، اتصال لوله PE/BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | توری |
| قطر خارجی:: | 6 " |
آرنج آرنج فولادی 45 درجه، آرنج آرنج آرنج آرنج، جوش آرنج A182
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| ماده: | ASTM A182 |
| ضخامت: | Sch5-Sch160، XS، XXS |

