همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ forged fittings and flanges ] همخوانی داشتن 3201 محصولات.
X10GrMoVNb9-1 لوله بدون درز فولادی 20 اینچ SCH40 A335 P91 لوله گاز لوله فولادی آلیاژ کربن
| نام محصول: | X10GrMoVNb9-1 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 20" |
X10GrMoVNb9-1 لوله فولادی آلیاژ کربن لوله گاز بدون درز فولادی 2 اینچ SCH40
| نام محصول: | X10GrMoVNb9-1 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 33 - 610 میلی متر |
ASME SA 335 PIPE شناخته شده به عنوان P22 Seamless Stell PIPE Alloy Steel 4" sch40
| نام محصول: | A335 P22 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |
لوله بدون درز ASTM A335 فولاد آلیاژی P5، لوله های بخاری P5، لوله فولادی بدون درز P5 ERW لوله فولادی آلیاژی 4 اینچ sch40
| نام محصول: | A335 P5 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله کربن فولادی بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |
لوله بدون درز فولاد آلیاژی P11 ASTM A335، لوله های بخاری P11، لوله فولادی بدون درز P11 ERW لوله فولادی آلیاژی 4 اینچ sch40
| نام محصول: | A335 P11 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |
لوله بدون درز فولاد آلیاژی P12 ASTM A335، لوله های بخاری P12، لوله فولادی بدون درز P12 ERW لوله فولادی آلیاژی 4 اینچ sch40
| نام محصول: | A335 P12 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |
لوله بدون درز ASTM A335 فولاد آلیاژی P9، لوله های بخاری P9، لوله فولادی بدون درز P9ERW لوله فولادی آلیاژی 4 اینچ sch40
| نام محصول: | A335 P9 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |
لوله بدون درز ASTM A335 فولاد آلیاژی P91، لوله های بخاری P91، لوله فولادی بدون درز P91 ERW لوله فولادی آلیاژی 4 اینچ sch40
| نام محصول: | A335 P91 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |
لوله بدون درز ASTM A213 فولاد آلیاژی T11، لوله های بخاری T11، لوله فولادی بدون درز T11 ERW لوله فولادی آلیاژی 4 اینچ sch40
| نام محصول: | A213 T11 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |
ASTM A335 فولاد آلیاژی لوله بدون درز P1، لوله های بخاری P1، لوله فولادی بدون درز P1 ERW لوله فولادی آلیاژی 4 اینچ sch40
| نام محصول: | A335 P11 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |

