همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ forged fittings and flanges ] همخوانی داشتن 3201 محصولات.
پایان های فلز ضد زنگ با گواهینامه ANSI برای کاربردهای جوش صنعتی
| درمان سطح: | جلا داده شده / ترشی / سند بلاست |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI، ASME، DIN، JIS، و غیره |
| تست: | NDT، هیدرواستاتیک، سختی، و غیره |
ASME B16.9 لوله های فلز کربن فلز ASME A106 Gr.B
| جزئیات بسته بندی: | در کیسه های پلاستیکی و سپس در بسته ها |
|---|---|
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T یا Western Union یا LC |
لوله بدون درز فولاد کربنی 1-72 اینچ 6 میلی متری SCH40 API 5L X60
| نام محصول: | لوله |
|---|---|
| کاربرد: | لوله های نفت |
| ماده: | API کربن فولاد |
1 1/4 اینچ API 5L خط لوله A53 Gr.B لوله های بدون درز لوله های فولادی کربن 6M سیاه SCH40
| نام محصول: | لوله |
|---|---|
| استاندارد: | DIN GB ISO JIS BA ANSI |
| ماده: | API کربن فولاد |
SCH40 API لوله فولادی کربن API 5L درجه B X42 لوله 1/4 "48 لوله فولادی گرد است
| نام محصول: | لوله های فولادی کربنی |
|---|---|
| استاندارد: | DIN GB ISO JIS BA ANSI |
| ضخامت: | 1mm-50mm |
سیاه لوله لوله بدون درز لوله بدون درز 24 اینچ 6M SCH60 برای لوله های نفت
| نام محصول: | API کربن لوله فولادی |
|---|---|
| استفاده: | لوله های نفت |
| اندازه: | 1/4 "تا 24" |
فولاد کربن لوله بدون درز API فولاد کربن 6M - 12M SCH40 API 5L
| نام محصول: | API کربن لوله فولادی |
|---|---|
| ماده: | API کربن فولاد |
| اندازه: | 1/4 "- 24" |
SCH10 Round API لوله های فولادی کربن ASTM A106 ASTM A671 API5L ISO 9001
| نام محصول: | API کربن لوله فولادی |
|---|---|
| ماده: | API کربن فولاد |
| طول: | 6-12 متر |
لوله های فولادی کربن بالا API با عملکرد بالا ERW / SAW 24 اینچ لوله های فولادی سیاه
| نام محصول: | API کربن لوله فولادی |
|---|---|
| ماده: | API کربن فولاد |
| قیمت: | قابل مذاکره |

