همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ forged high pressure pipe fittings ] همخوانی داشتن 1995 محصولات.
متال ANSI B16.5 کیفیت جوش بهبود یافته جذابیت زیبایی Butt Fittings Weld Stub End
| تحمل ها: | ASME B16.9 |
|---|---|
| بسته بندی: | نیاز مشتریان |
| درجه بندی فشار: | 2000 ، 3000 ، 6000 ، 9000 |
F304 304L F316L F317L F321 F347H F316Ti F5 فلنج فولادی جعلی ANSI B16.5 RF
| تایپ کنید: | فلنج / آهنگری / دیسک / حلقه / شفت / آستین |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI B16.5، ANSI B16.47، MSS SP-44 یا بر اساس درخواست یا طراحی مشتریان |
| اندازه: | 1/2 اینچ ~ 72 اینچ |
فولاد ضد زنگ فولاد ضد زنگ فولاد ضد زنگ فولاد ASTM A105 فلنج فولاد کربن
| تایپ کنید: | فلنج WN |
|---|---|
| اندازه: | 1/2''~60'' |
| رتبه بندی کلاس: | 150#~2500# |
کاهش دهنده آلیاژ بدون درز Concertrice SCH40 ANSI B16.9
| نام محصول: | گیرنده غیر عادی |
|---|---|
| اندازه: | 3 "x 4" |
| استاندارد: | ASME B16.9 |
17-4PH/S17400/1.4548 فلنج فولادی آهنگری / فلنج گردن جوش برای کشتی سازی
| تایپ کنید: | فلنج گردن جوش |
|---|---|
| اندازه: | 1/2''~48'' |
| رتبه بندی کلاس: | 150#~2500# |
1 اینچ فلنج TG ASME B16.5 FLG 150 R.F. (125-250 AARH) جعلی ASTM A 105 N GA-E-60103
| رنگ: | نیاز مشتری |
|---|---|
| سطح: | به عنوان نیاز مشتری |
| ضخامت: | برنامه استاندارد |
1 اینچ فلنج FF ASME B16.5 FLG 150 R.F. (125-250 AARH) جعلی ASTM A 105 N GA-E-60103
| رنگ: | نیاز مشتری |
|---|---|
| ضخامت: | برنامه استاندارد |
| فشار: | Class150/300/600/9001500/2500, Class150,150#-2500# |
لوله استنلس استیل دوبلکس 2205 A790 قیمت پایین با کیفیت خوب
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله کربن فولادی بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله فولادی ضد زنگ دوبلکس 2205 A790 صیقلی آینه با گواهینامه
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله/لوله بدون درز فولادی ضد زنگ ASTM دوبلکس 2507 A790
| نام محصول: | 2507 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |

