همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ forged high pressure pipe fittings ] همخوانی داشتن 1995 محصولات.
ASME B16.5 آلیاژ 32760 ASME SB407 NO8800 فلنج گردن فلزی جعلی 1/2 '' - 60 '' 150lb
| نام محصول: | فلنج گردن جوشکاری |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 '' - 60 '' |
| فشار: | 150 لیتر |
ASME B16.5 استاندارد فلنج لوله های فولادی ضد زنگ Cl 150 فشار
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SW |
| اندازه: | 200 |
فلنج فولادی ضد زنگ ASTM / ASME S / A182 F44 ساختار ساده
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| تایپ کنید: | فلنج از جنس استنلس استیل |
| فشار: | 150 # |
فلنج جوش فلزی جوش RF کلاس 300 4 "اندازه UNS32750 مواد
| نام محصول: | جوش فلنج |
|---|---|
| اندازه: | 4 '' |
| فشار: | Class300 |
فلنج های فلزی جعلی کور عینک عینک 1/2 "اندازه 900LBS فشار ASTM B564
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | نابینای عینک |
| اندازه: | 1/2 " |
Sch5s - فلزهای فلزی فشرده شده Schxxs ASME B16.5 استاندارد 150lb - فشار 2500lb
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردنبند جوشکاری |
| اندازه: | 6 اینچ |
فلنج و اتصالات فرش اندازه 1/1 فشار ASTM A312 UNS S30815
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردن جوش |
| اندازه: | 1/2" |
1500 # فلنج فلزی فشرده شده فشار SCH40 مواد آلیاژی ضخامت SGS
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | FLANGE نابینای عینک |
| اندازه: | 1/2 " |
فلنج گردن جوشکاری فولادی دوبلکس A182 F51 F60 UNS S32205 با صورت برجسته
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| اندازه: | 1'' |
| فشار: | 300# |
A105N NPS 22 اینچ SCH10 RF فلنج فولادی فورج شده فلنج رزوه ای ضد زنگ
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج TH |
| گواهی: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |

