همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ forged high pressure pipe fittings ] همخوانی داشتن 1995 محصولات.
EN10253-2 UNS S32750 فلنج فولادی جعلی برای فلنج WN شیمیایی
| نام محصول: | فلنج توبو |
|---|---|
| ماده: | دوبلکس F51 2205 UNS S31803، Super Duplex 2507 (UNS S32750)، F55 (UNS S32760) |
| استاندارد: | ASME، DIN، JIS، BS، و غیره |
300 LB فشار فلنج فلزی 3/4 اینچ با فشار استاندارد برای ساخت و ساز و متالورژی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| کاربرد: | نفت / برق / شیمیایی / ساخت و ساز / گاز / متالورژی / کشتی سازی و غیره |
| اندازه: | 3/4 " |
شیر فلنج LJW 1-1 / 2 "600 # فشار برای صنعت برق
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 1-1 / 2 " |
فلنج فولادی جعلی استاندارد A304 شیر فلنج مشترک فلز 2 "اندازه
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 2 " |
فولاد کربن فورج ASTM A105 رزوه ای NPT کلاس 150 RF فلنج ANSI B16.5
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| گواهی: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| نوع محصول: | فلنج WN |
فلنج فولادی ضد زنگ آهنگری سفارشی برای مبدل حرارتی با گواهینامه PED
| Product Name: | Flange |
|---|---|
| گواهی: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| نوع محصول: | فلنج WN |
150 پوند 1 اینچ سوکت جوش سوکت Ss304 فولاد ضد زنگ فلنج فورج شده
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| گواهی: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| نوع محصول: | فلنج WN |
ANSI DIN EN BS JIS ISO فلنج جوشی سوکت فولادی فورج شده برای خط لوله گاز نفت
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| گواهی: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| نوع محصول: | فلنج WN |
فلنج CS WNRF CL:150 1.5 اینچی SCH40 PN 16 فلنج فولادی ریختهگری شده/فلنج فولادی کربن فورج
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| گواهی: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| نوع محصول: | فلنج WN |
فلنج فرفورژه فولادی کربنی گردن جوشی استاندارد آمریکایی
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| گواهی: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| نوع محصول: | فلنج WN |

