همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ forged high pressure pipe fittings ] همخوانی داشتن 1995 محصولات.
انتهای خرد فولاد ضد زنگ دارای گواهی PED برای کاربرد متالورژی
| شکل: | پایان های خرد |
|---|---|
| درخواست: | نفت، مواد شیمیایی، نیرو، گاز، متالورژی، کشتی سازی، ساخت و ساز و غیره |
| تست: | NDT، هیدرواستاتیک، سختی، و غیره |
فلج کور عینک از فولاد کربن ASTM A105 300# 4' شکل 8 فلج
| استاندارد: | EN10228.3:1998 سطح 3 |
|---|---|
| درمان سطح: | ترشی، 2B، شماره 4، BA، خط مو، آینه |
| جنس فلنج: | فولاد ضد زنگ/فولاد کربن |
مقاومت درمان حرارتی لوله فولاد ضد زنگ پایان NDT برای جوش امن مورد آزمایش قرار گرفته گواهینامه ISO
| حرارت درمانی: | عادی سازی، بازپخت، خاموش کردن، معتدل کردن و غیره |
|---|---|
| درخواست: | نفت، مواد شیمیایی، نیرو، گاز، متالورژی، کشتی سازی، ساخت و ساز و غیره |
| تست: | NDT، هیدرواستاتیک، سختی، و غیره |
ASTM A234 WP1 فولاد آلیاژی فولادی داغ 22mm - 820mm Diameter
| نام محصول: | زانویی فولادی بدون درز |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9، GOST12375، DIN، JIS، EN STD |
| تایپ کنید: | خم کردن آرنج |
ASME B16.11 ASTM A182 316 2000LB سه راهی کاهنده فولاد ضد زنگ رزوه ای سه راهی برابر 40nb sch10 فولاد ضد زنگ 316 316 سه راهی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
فولاد ضد زنگ 304 316L برابر با خلاء متقاطع کاهش دهنده 3 راه ~ 6 جهته ISO-K ISO-F ISO-F فلنج ISO نیمه پر نیپل سه راهی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
سه راهی Swagelok نوع با فرول از فولاد ضد زنگ دو طرفه 1/2 اینچی لوله فشرده سازی OD
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
قطعات فولاد ضد زنگ خاموش شده برای جوش دقیق آزمایش شده و گواهینامه ISO
| شکل: | پایان های خرد |
|---|---|
| ارتباط: | جوش لب به لب |
| فرایند ساخت: | آهنگری، ریخته گری و غیره |
فولاد ضد زنگ پایان NDT آزمایش شده با درمان گرما استاندارد ISO گواهینامه
| درمان سطح: | جلا داده شده / ترشی / سند بلاست |
|---|---|
| گواهینامه: | ISO، PED، AD2000، و غیره |
| تست: | NDT، هیدرواستاتیک، سختی، و غیره |
ASME Ss316l حلقه جامد فلزی مشترک واشر -150 ° C - 800 ° C واشر فلزی از جنس استنلس استیل
| نام محصول: | ASME ss316l جامد فلزی واشر حلقه مشترک قیمت -150 ° C - 800 ° C |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای |
| اندازه: | اندازه استاندارد |

