همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ forged high pressure pipe fittings ] همخوانی داشتن 1995 محصولات.
بسته بندی استاندارد صادرات لوله های جوشیده شده فولاد ضد زنگ با فرآیند استاندارد ASME B36.19M
| طول: | 5.8M/6M/11.8M/12M |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM A312/A358/A778، ASME B36.19M |
| فرم: | گرد، مربع، مستطیل، هیدرولیک و غیره |
ASTM B111 شکل گرد لوله مس نیکل CuNi لوله یخچال C715 70/30٪
| نام محصول: | لوله مس نیکل TOBO |
|---|---|
| ماده: | آلومینیوم مس نیکل C70600 90/10 |
| استاندارد:: | ASTM B111 |
لوله مس نیکل TOBO CuNi10Fe1Mn مس نیکل لوله 90/10 C70600
| نام محصول: | لوله مس نیکل TOBO |
|---|---|
| ماده: | آلومینیوم مس نیکل C70600 90/10 |
| استاندارد:: | ASTM B111 |
ASME SA 335 PIPE شناخته شده به عنوان P22 Seamless Stell PIPE Alloy Steel 4" sch40
| نام محصول: | A335 P22 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |
لوله بدون درز فولاد آلیاژی P12 ASTM A335، لوله های بخاری P12، لوله فولادی بدون درز P12 ERW لوله فولادی آلیاژی 4 اینچ sch40
| نام محصول: | A335 P12 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |
لوله بدون درز ASTM A335 فولاد آلیاژی P9، لوله های بخاری P9، لوله فولادی بدون درز P9ERW لوله فولادی آلیاژی 4 اینچ sch40
| نام محصول: | A335 P9 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |
لوله بدون درز ASTM A335 فولاد آلیاژی P91، لوله های بخاری P91، لوله فولادی بدون درز P91 ERW لوله فولادی آلیاژی 4 اینچ sch40
| نام محصول: | A335 P91 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |
لوله بدون درز ASTM A213 فولاد آلیاژی T11، لوله های بخاری T11، لوله فولادی بدون درز T11 ERW لوله فولادی آلیاژی 4 اینچ sch40
| نام محصول: | A213 T11 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |
درپوش انتهایی لوله جوشکاری فولاد ضد زنگ کربن برای اتصالات لوله
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |

