همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ industrial pipe fittings ] همخوانی داشتن 4543 محصولات.
لوله بدون درز فولاد آلیاژی P11 ASTM A335، لوله های بخاری P11، لوله فولادی بدون درز P11 ERW لوله فولادی آلیاژی 4 اینچ sch40
| نام محصول: | A335 P11 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |
لوله بدون درز فولاد آلیاژی P12 ASTM A335، لوله های بخاری P12، لوله فولادی بدون درز P12 ERW لوله فولادی آلیاژی 4 اینچ sch40
| نام محصول: | A335 P12 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |
لوله بدون درز ASTM A335 فولاد آلیاژی P9، لوله های بخاری P9، لوله فولادی بدون درز P9ERW لوله فولادی آلیاژی 4 اینچ sch40
| نام محصول: | A335 P9 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |
لوله بدون درز ASTM A335 فولاد آلیاژی P91، لوله های بخاری P91، لوله فولادی بدون درز P91 ERW لوله فولادی آلیاژی 4 اینچ sch40
| نام محصول: | A335 P91 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |
لوله بدون درز ASTM A213 فولاد آلیاژی T11، لوله های بخاری T11، لوله فولادی بدون درز T11 ERW لوله فولادی آلیاژی 4 اینچ sch40
| نام محصول: | A213 T11 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |
ASTM A335 فولاد آلیاژی لوله بدون درز P1، لوله های بخاری P1، لوله فولادی بدون درز P1 ERW لوله فولادی آلیاژی 4 اینچ sch40
| نام محصول: | A335 P11 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |
ASTM A335 فولاد آلیاژی لوله بدون درز P2، لوله های بخاری P2، لوله فولادی بدون درز P2 ERW لوله فولادی آلیاژی 4 اینچ sch40
| نام محصول: | A335 P2 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |
اتصالات جوش لب به لب دوبلکس فولاد ضد زنگ 31803 درپوش اتصالات برای صنعت
| مواد: | فولاد ضد زنگ دوبلکس 31803 |
|---|---|
| شکل: | برابر، درخواست مشتری |
| اندازه: | اندازه سفارشی |
تولید مداوم 1 اینچی ASTM A40345، مواد خام برابر با لوله فولادی ضد زنگ
| ضخامت: | برنامه استاندارد |
|---|---|
| رنگ: | نیاز مشتری |
| اندازه: | اندازه سفارشی |
اتصالات فلنج فولادی ضد زنگ 6 اینچی WN 2500LB ASTM A694 F52 , لوله فولادی ضد زنگ RJ ابعاد فلنج ASME B 16.5 WN
| اندازه: | اندازه سفارشی |
|---|---|
| سطح: | به عنوان نیاز مشتری |
| تایپ کنید: | کور، فلنج گردن جوش، رزوه ای، فلنج لوله، جوش سوکت |

