همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ industrial pipe fittings ] همخوانی داشتن 4543 محصولات.
اتصالات جوش لب به لب ASTM A694 F52 SCH80 ANSI B16.9
| درجه مواد: | تی منع شده |
|---|---|
| اندازه: | SCH 80 |
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
اتصالات جوش لب به لب ASTM A694 F56 SCH80 ANSI B16.9
| درجه مواد: | تی منع شده |
|---|---|
| اندازه: | SCH 80 |
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
اتصالات شیلنگ گردان از جنس استنلس استیل مس نیکل 70/30 فلنج شلنگ اتصال هیدرولیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فولاد ضد زنگ مس نیکل 70/30 شیلنگ چرخشی اتصالات فلنج شلنگ اتصال هیدرولیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
اتصالات شیلنگ چرخشی فولاد ضد زنگ فلنج شلنگ اتصال هیدرولیک مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
اتصالات هیدرولیک شیلنگ چرخشی فلنج شیلنگ فولادی ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
اتصالات شیلنگ چرخشی اتصال هیدرولیک SCH 40 اتصالات فلنج شیلنگ فولادی ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
لوله فولادی ضد زنگ استاندارد ISO لهستانی DKV 304 316 لوله Ss بدون درز برای اتصالات بهداشتی آب
| استاندارد: | API 5DP، ANSI A182-2001، ANSI B36.1 |
|---|---|
| طول: | 4-12 متر |
| مقطع تحصیلی: | 10Cr9Mo1VNb،10MoWVNb،15NiC |
B366 WP1925N UNS N08926 1-24 اینچ آلیاژی 926 اتصالات کاهش دهنده متحدالمرکز لوله جوشکاری فولاد ضد زنگ فوق آستنیتی
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
فلنج های لوله قطر بزرگ فولاد کربن فولاد فولاد ضد زنگ فلنج رشته دار
| مواد: | فلنج فولادی فورج شده BS4504 PN6 به PN40 فولاد ضد زنگ لغزش روی فلنج جوشی ASME B16.5 |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | کیس تخته چندلا |
| زمان تحویل: | 10 روز |

