همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ industrial pipe fittings ] همخوانی داشتن 4543 محصولات.
لوله فولادی ضد زنگ سفارشی 14462 دوبلکس بدون درز Astm A312 Tp316 316l لوله فولادی ضد زنگ
| نام محصول: | 2507 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
فولاد ضد زنگ سوپر دوبلکس 2205 2507 بدون درز / لوله جوشی قیمت هر تن
| نام محصول: | 2507 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله فولادی بدون درز Astm A312 Tp316 316l لوله استنلس استیل سفارشی 1.4462 لوله فولادی ضد زنگ دوبلکس
| نام محصول: | 2507 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
ASME B16.9 A234 SCH 40 STD 90 درجه MS 1.5D لب به لب با شعاع بلند اتصالات لوله فولادی کربنی جوش داده شده خم کردن زانوهای بدون درز LR
| ضمانتنامه: | 3 سال |
|---|---|
| محل مبدا:: | چین |
| مواد: | فولاد ضد زنگ / کربن |
A358 S31254 فروش لوله دگرجنسگرا از جنس استنلس استیل دوبلکس جوش داده شده سفارشی لوله فولادی ضد زنگ
| نام محصول: | 2507 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله فولادی ضد زنگ آینه AISI 201 202 لوله فولادی ضد زنگ جوش داده شده دوبلکس کارخانه
| نام محصول: | 2507 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصال سه راهی رزوه داخلی Y شکل از فولاد ضد زنگ 304 316 NPT BSPP BSPT
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| شکل: | سیلندر |
| ارتباط: | زن |
اتصالات لوله کوپلینگ های اتصال سریع فولاد ضد زنگ 304 / 316 Npt / Bsp رزوه ای
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| نام محصول: | جفت |
| اندازه: | اندازه سفارشی |
لوله های فولادی ضد زنگ استاندارد ANSI برای کاربرد متالورژی
| گواهی: | ISO، PED، AD2000، و غیره |
|---|---|
| حرارت درمانی: | عادی سازی، بازپخت، خاموش کردن، معتدل کردن و غیره |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
اتصالات لوله فولادی ضد زنگ فلنج زانویی کاهش دهنده اتصالات لوله انتهای سه راهی لوله اتصالات لوله آب فولادی ضد زنگ
| ارتباط: | جوش داده شده |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| شکل: | کاهنده |

