همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ industrial pipe fittings ] همخوانی داشتن 4543 محصولات.
فلزی فلزی فولاد گالوانیزه صنعتی صنعتی ASME دقیق بالا
| اندازه: | 1/2 '' - 60 '' |
|---|---|
| گرادیان مواد: | ASTM AB564 |
| استاندارد: | ASME B16.5 |
نیکل آلیاژ اینکونل 625 فلنج های فلزی جعلی برای صنعت کشتی سازی
| اندازه: | 1" |
|---|---|
| کاربرد: | نفت / برق / شیمیایی / ساخت و ساز / گاز / متالورژی / کشتی سازی و غیره |
| فشار: | 300 LB |
Inconel 800 Class 300 Flange Lap Pressure Lane Joint Type WN Flange برای صنعت انرژی
| اندازه: | 2 " |
|---|---|
| کاربرد: | نفت / برق / شیمیایی / ساخت و ساز / گاز / متالورژی / کشتی سازی و غیره |
| فشار: | 300 LB |
مواد بادوام با کیفیت بالا و شفاف فلنج A182 F316 برای صنعت نفت
| تایپ کنید: | فلنج کور دیدنی |
|---|---|
| مواد: | A182 F316 |
| رنگ: | کیرینگس |
فلنج های فرفورژه 3/4 "سایز 600 # WP A304 SS برای صنعت دریچه
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 3/4 " |
شیر فلنج LJW 1-1 / 2 "600 # فشار برای صنعت برق
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 1-1 / 2 " |
ASTM B221M ، GB / T 3191 ، JIS H4040 OD: میله آلیاژ آلومینیوم 15mm-160mm 7075 7010 برای صنعت
| شماره مدل:: | میله راست گرد |
|---|---|
| درمان سطحی:: | جلا داده شده |
| مقطع تحصیلی:: | سری 7000 |
SS316 فولاد زنگ نزن دو فرول جوش اتحاد سوکت جوش / اتصالات لوله اتصال نر جوش لب به لب
| ضمانتنامه: | 3 سال |
|---|---|
| محل مبدا:: | چین |
| مواد: | فولاد ضد زنگ / کربن |
اتصالات فورج فولادی جوشکاری 150 سوکت
| استاندارد: | ANSI، DIN، JIS، BS، و غیره |
|---|---|
| پوشش: | رنگ ضد زنگ، رنگ سیاه روغنی، شفاف زرد، روکش روی و غیره. |
| تحویل: | ظرف 30 روز پس از دریافت پیش پرداخت |
لوله های کوتاه سر به صورت سفارشی از فولاد ضد زنگ 304/316
| مواد: | UNSS31803 |
|---|---|
| DN: | 15-1200 |
| اندازه: | 1-48 اینچ |

