همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ industrial pipe fittings ] همخوانی داشتن 4543 محصولات.
فولاد ضد زنگ A182 F304 class150 2 '' Sch40 فلنج کور RF ISO9000
| نام محصول: | فلنج کور |
|---|---|
| قطر خارجی: | 2'' |
| فشار: | کلاس 150 |
بلبرینگ BL فلنج فولاد ضد زنگ A182 F316L 300 # 1 '' فلنج کور RF
| نام محصول: | فلنج کور |
|---|---|
| قطر خارجی: | 1/2''-60'' |
| فشار: | 300# |
SO FF 20 '' A182 F316L 150LB فولاد ضد زنگ لغزش در فلنج فلنج فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | لغزش روی فلنج |
|---|---|
| اندازه: | 20'' |
| فشار: | 150 لیتر |
فولاد ضد زنگ 316L فرمان GOST فلنج عینک فلنج کور برای نفت
| نام محصول: | فلنج کور عینکی |
|---|---|
| اندازه: | DN15-DN600 |
| رنگ: | نقره ای |
فشار استاندارد فورج فولاد Nippo Flange 150LB ASTM A182 F51 Grade
| نام محصول: | فلنج های نیپو |
|---|---|
| تایپ کنید: | فلنج فورج |
| فشار: | 150 لیتر |
اتصالات جوش لب به لب ANSI B16.9 Inconel 718 Barred Tee 2" X 2" Sch 40
| درجه مواد: | تی منع شده |
|---|---|
| اندازه: | SCH 80 |
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
فلنج گردان با شیلنگ دندانه دار برای اتصال نزدیک با شیلنگ دیگر
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج مفصل چرخشی نیکل مسی 70 / 30 فولاد ضد زنگ 2 اینچی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان دوبلکس فولادی 2205 ASME B16.5 کلاس 150-2500 DN1500 RJ
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فولاد کربن لوله بی سیم رشته دار لوازم جانبی سوکت فولاد ضد زنگ
| برند: | TOBO |
|---|---|
| اندازه: | اندازه سفارشی |
| محل منبع: | شانگهای، چین |

