همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ industrial pipe fittings ] همخوانی داشتن 4543 محصولات.
ASTM A105 ANSI B16.5 لغزش - بر روی فلنج فولادی جعلی ANSI ANSI B16.5 JIS DIN BS GB
| استاندارد: | ASME B16.5 |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | dn15-dn1000 |
ASTM A403 فولاد ضد زنگ اکسیژنر S31254 1.4547 254SMO
| استاندارد: | ASTM A403 S31254 |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
جوش داده شده / ERW نیکل آلیاژ نازک لوله مونل K500 / 2.4375 A210 درجه
| نام محصول: | TOBO نیکل آلومینیوم لوله |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | A210، A252، A333 |
| ضخامت دیواره: | 2mm-120mm |
اتصالات فولادی آلیاژی زانویی جوش سوکت 3000# A182 F22 90 درجه زانویی
| ضخامت: | Sch5-Sch160 XXS، STD، XS، SGP |
|---|---|
| اندازه: | 1/2-48 اینچ |
| بازرسی شخص ثالث: | BV، SGS |
اتصالات جوش لب به لب لوله اتصالات سه راهی سه راهی کاهش دهنده سه راهی Ansi / Asme B16.9 Ss 304/304l/316/316l
| ارتباط: | جوشکاری |
|---|---|
| تایپ کنید: | تی |
| کاربرد: | لوله های صنعت، گاز و نفت |
لوله RF WN/PL/SO/SW فلنج F904L/2205/2507/321/316L فولاد زنگ نزن آهنگری سفارشی کارخانه 1-1/2"
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
لوله RF WN/PL/SO/SW فلنج F904L/2205/2507/321/316L فولاد زنگ نزن آهنگری سفارشی کارخانه 1-1/2"
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
UNS S32750 UNSS32760 تیتانیوم فولاد ضد زنگ DN15-1200 Sch5 ~ Sch160XXS دیوار ضخیم
| ماده: | UNS S32750 UNSS32760 |
|---|---|
| اندازه: | 1-48 اینچ |
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
گیربکس متحدالمرکز فولاد Butt Weld F53 Sch10 Ansi Duplex
| مواد: | دوبلکس 2507 |
|---|---|
| شکل: | کاهش ، درخواست مشتری |
| ارتباط: | جوشکاری |

