همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ industrial pipe fittings ] همخوانی داشتن 4543 محصولات.
فلنج های فولادی جعلی مشترک Lap Joint استاندارد 1/2 اینچ برای سیستم آب
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI B16.5 |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
فشار فلنج های فلزی با فشار بالا نوع مشترک برای مهندسی خط لوله
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 1-1 / 4 " |
فلنج فولادی جعلی استاندارد A304 شیر فلنج مشترک فلز 2 "اندازه
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 2 " |
OHSAS 18001 لوله های مس-نیکل گواهی شده برای مبادله گرما
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| شکل: | لوله |
| استاندارد: | ASTM B111، ASTM B466، ASTM B467، و غیره |
فولاد ضد زنگ Inconel 625 فلنج 1/2 "تا 48" DN15 -1200
| تایپ کنید: | فلنج رزوه ای |
|---|---|
| اندازه: | 1/2''~48'' |
| رتبه بندی کلاس: | 150#~2500# |
فولاد ضد زنگ 316L / 304L Stub پایان می دهد WP347 استاندارد، بدون درز / نوع جوش
| ماده: | UNSS31803 |
|---|---|
| اندازه: | 1-48 اینچ |
| DN: | 15-1200 |
150 # ANSI B16.5 Monel400 Inconel600 WN DN10 PN16 فلنج گردن جوش 12 اینچ برای کشتی سازی
| نام محصول: | TOBO WN فلنج |
|---|---|
| ماده: | 20MnG، 25MnG، 15CrMo، 1Cr5Mo، 16Mn، 12Cr1MoV، F11، F22،10CrMo910 |
| اندازه: | ANSI 1/2 "-120" |
دور فلنج 600LB دور فلنج 1/2 "- 48 ASTM A182 F53
| نام محصول: | فلنج های کشویی |
|---|---|
| تایپ کنید: | فلنج جعلی |
| فشار: | 600LB |
فولادی ضد زنگ فلنج فولادی ضد زنگ A182 F347H 5 "300LBS نقره ای رنگی
| تایپ کنید: | فلنج |
|---|---|
| مواد: | A182 F347H |
| رنگ: | کیرینگس |
لوله RF WN/PL/SO/SW فلنج F904L/2205/2507/321/316L فولاد زنگ نزن آهنگری سفارشی کارخانه 1-1/2"
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| گواهی: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| نوع محصول: | فلنج WN |

