همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ industrial pipe fittings ] همخوانی داشتن 4543 محصولات.
آرنج های فولاد ضد زنگ 314L تراشیده شده آرنج رشته ای ASME B1611
| محصول: | لوله و اتصالات |
|---|---|
| مواد: | WP403 304/L |
| اندازه: | NPS1/2 "-48" |
مرفه های فولاد ضد زنگ ساخته شده مرفه های رشته ای ASME B16.11 ساخته شده با تکنیک های پیشرفته جعل
| محصول: | لوله و اتصالات |
|---|---|
| مواد: | WP403 304/L |
| اندازه: | NPS1/2 "-48" |
ضد زنگ Bright ASME B16.9 Stainless Steel Arbow NPS 1/2 "
| نوع محصول: | لوله و اتصالات |
|---|---|
| مواد: | WP403 304 / L |
| اندازه: | NPS1 / 2 "-48" |
میله های فولادی ضد زنگ گرد شکل بدون درز 2 - ضخامت 70 میلی متر Astm استاندارد
| ضخامت: | 2 - 70 میلی متر |
|---|---|
| آلیاژی یا نه: | آلیاژ |
| قطر بیرونی (دور): | 6 - 2500 میلی متر |
جوشکاری پشت 90D شعاع کوتاه آرنج ASTM B466 UNS C70600 2"جدول 10 ASME B16.9
| نام: | آرنج شعاع کوتاه 90d باسن |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| تمومش کن: | پولیش شده |
جوش دادن با تکه 90D شعاع بلند آرنج ASTM A403/A403M WPXM-19 2"جدول 10 ASME B16.9
| نام: | آرنج شعاع طولانی 90d باسن |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| تمومش کن: | پولیش شده |
سه راهی کاهنده فولاد ضد زنگ دوبلکس ASTM A815 UNS S32205 جوش لب به لب بدون درز 1' SCH 40
| مواد: | فولاد ضد زنگ، 316،321 |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| ارتباط: | جوشکاری |
304L 316L 321 SS فولاد 45 درجه آرنج 1/2 "تا 60" SCH10S به SCH160 ASME B16.9
| نوع اتصالات لوله: | آرنج آرام کوتاه / بلند (90D، 45D، 180D) |
|---|---|
| مشخصات استاندارد: | ASTM، JIS، کارشناسی، DIN، تک و غیره. |
| زمان تحویل:: | 15 روز |
قطعات فولادی فورج داغ Forge World Part Nickel Alloy Inconel 600 601 625 713 718 Forged Bar
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
پرده های فلزی فولادی فلنج C-625 فلنج فولادی آلیاژ 690 UNS N06690 1/2 "کلاس 150 RF آلیاژ
| مواد: | فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ ، آلیاژ ، SS316L ، فولاد ضد زنگ (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| نوع: | WN، SO، BL، SW |
| تکنیک ها: | جعلی ، ریخته گری ، نورد ، فرم دهی سرد ، طراحی سرد |

