همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ industrial pipe fittings ] همخوانی داشتن 4543 محصولات.
فروش داغ فلنج گردن جوش فولاد ضد زنگ SS304/316 استانداردی با اتصال رشته ای با استاندارد ISO ANSI ASME
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
کاهش دهنده ی محرمانه ی بلت ولد STD ASTM A815 UNS S41008 10 "x 4"
| نام محصول: | کاهش دهنده |
|---|---|
| استفاده: | آب گاز نفتی |
| استاندارد: | ASTM B815 |
کاهش دهنده محرمانه بُت ویلدیگ STD ASTM A815 UNS WPS41008 10 "x 6"
| نام محصول: | کاهش دهنده |
|---|---|
| استفاده: | آب گاز نفتی |
| استاندارد: | ASTM B815 |
304 304L 316 316L تولید تخصصی فلنج فولادی کربنی فورج و فلنج فولادی ضد زنگ
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
فلنج فولادی ضد زنگ Super Duplex 2507 سفارشی سازی شده توسط سازنده
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
فورج DN100 Class 150 RF Super Duplex Steel Stainless Steel ANSI Weld Neck
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
ASTM B622 لوله C276 آلیاژ نیکل برای پردازش شیمیایی
| Application: | Pipe Fitting/Tube Fitting |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Connection: | Welded/Threaded/Flanged |
صفحه DIN 1.4462 Uns S32750 4 میلی متر از جنس استنلس استیل دوبلکس
| مواد: | s31803 / s32205 / s32750 / s32760 |
|---|---|
| نام تجاری: | TOBO / TPCO / TISCO / VALIN / METAL |
| ضخامت: | 0.1mm -200mm |
304 316 317 کیفیت ورق فولاد ضد زنگ پشتیبانی قابل اعتماد پردازش سفارشی
| مواد: | 304/316/317 |
|---|---|
| نام تجاری: | TOBO / TPCO / TISCO / VALIN / METAL |
| ضخامت: | 0.1mm -200mm |
صفحه فولاد ضد زنگ SUS420J2 صفحه فولاد ضد زنگ صفحه SUS420J2 با ضخامت کامل
| مواد: | SUS420J2 |
|---|---|
| نام تجاری: | TOBO / TPCO / TISCO / VALIN / METAL |
| ضخامت: | 0.1mm -200mm |

