همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ industrial pipe fittings ] همخوانی داشتن 4543 محصولات.
ASTM a36 a53 Q235 Q345 کربن مساوی/نابرابر زاویه فولاد گالوانیزه فولادی شکل U/C
| مقطع تحصیلی: | سری Q195-Q420 |
|---|---|
| کاربرد: | سازه های ساختمانی |
| استاندارد: | گیگابایت |
طول میله فولادی ضد زنگ سفارشی 1.4301 میله 60 میلی متری ASTM فولاد ضد زنگ
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | صنعت، ساخت و ساز |
| سطح: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
6mm 8mm 10mm 12mm 16mm 20mm 50mm 201 430 310s 316 316L 304 میله گرد فولادی ضد زنگ
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | صنعت، ساخت و ساز |
| سطح: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
a564 گرم 630 ss 17-4ph 17 4 ph فولاد ضد زنگ میله گرد 17-4 ph نوع 630
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | صنعت، ساخت و ساز |
| سطح: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
فلانج با کیفیت بالا استاندارد روسی Gost 12821-80 Pn6 فلش کف فلانج جوش گردن
| Material: | Carbon Steel |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Connection: | Welding |
مواد لوله کشی SS Weldolet Olet Premium با گزینه های اتصال پیشرفته
| ضخامت: | Sch5s-Sch160، Xs، XXs |
|---|---|
| فشار: | 3000 پوند، 6000 پوند |
| درجه: | Gr1،Gr2،Gr3،Gr4،Gr5،Gr7،Gr9،Gr12 |
گروه فلزی تی حرفه ای فولاد ضد زنگ در شانگهای ASME B16.9 استاندارد 1/2 quot به 110 quot اندازه
| نام: | سه راهی نخ دار |
|---|---|
| سفارشی: | OEM، ODM |
| درجه بندی فشار: | 150 پوند تا 2500 پوند |
جوش لب به لب 316L نر ماده رزوه دار 90 درجه زانو SCH40
| مواد: | فولاد ضد زنگ / آلیاژی |
|---|---|
| اندازه: | 1/2''-72'' یا به عنوان درخواست شما |
| استفاده: | صنعت آب گاز نفت |
فولاد ضد زنگ آلومینیومی با کیفیت بالا زانویی 304 90 درجه
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| شکل: | کاهش می دهد |
| ارتباط: | لب به لب جوش داده شده |
سیم های دور فولاد ضد زنگ میله های فولاد ضد زنگ با سطح پولیش شده
| شکل: | بار |
|---|---|
| پوشش سطح: | پولش |
| بسته بندی: | چوبی |

