همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ industrial pipe fittings ] همخوانی داشتن 4543 محصولات.
6 اینچ فلنج، BL، MFM، CL600LB ASME B16.5، ضخامت 40S، ASTM A350 LF1، فلنج دوبل کور ماشینکاری CNC فولادی
| ضخامت: | برنامه استاندارد |
|---|---|
| سطح: | به عنوان نیاز مشتری |
| رنگ: | نیاز مشتری |
7 اینچ فلنج، BL، RJ، CL600LB ASME B16.5، ضخامت 40S، ASTM A350 LF1، فلنج دوبل کور ماشینکاری CNC فولادی
| ضخامت: | برنامه استاندارد |
|---|---|
| سطح: | به عنوان نیاز مشتری |
| رنگ: | نیاز مشتری |
8 اینچ فلنج، BL، RJ، CL600LB، ضخامت 40S، ASTM A350 LF1، فلنج دوبل کور ماشینکاری CNC فولادی، ASME B16.5
| ضخامت: | برنامه استاندارد |
|---|---|
| رنگ: | نیاز مشتری |
| اندازه: | اندازه سفارشی |
10“ IF Flange RJ ASME B16.5 FLG 2500 R.F. (125-250 AARH) FORGED ASTM A 105
| بسته بندی: | کیسه پلی داخلی، کیسه پلاستیکی + کارتن، جعبه یا پالت تخته سه لا، با توجه به درخواست مشتری |
|---|---|
| فشار: | Class150/300/600/9001500/2500, Class150,150#-2500# |
| سطح: | به عنوان نیاز مشتری |
2 اینچ فلنج فولادی ضد زنگ مفصل گردنده روتاری مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
اتصال فلنج 2 اینچی روتاری فولاد ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج مفصل چرخشی 2 اینچی فولاد ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج مفصل چرخشی مس نیکل 70/30 فولاد ضد زنگ 2 اینچی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان با شیلنگ دندانه دار برای اتصال نزدیک با شیلنگ دیگر
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان 1 اینچی با شیلنگ دندانه دار برای اتصال نزدیک با شیلنگ دیگر
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |

