همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ industrial pipe fittings ] همخوانی داشتن 4543 محصولات.
فلنج WN، MFM، BE، 2" SCH40، CL900، ASME-B16.5، ASTM A182 Gr.F 44 (UNS 531254)
| کاربرد: | گاز، نفت، قطعات خودرو، پمپ بتن، آب |
|---|---|
| تایپ کنید: | کور، فلنج گردن جوش، رزوه ای، فلنج لوله، جوش سوکت |
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
فلنج WN، TG، BE، 2" SCH40، CL900، ASME-B16.5، ASTM A182 Gr.F 44 (UNS 531254)
| کاربرد: | گاز، نفت، قطعات خودرو، پمپ بتن، آب |
|---|---|
| تایپ کنید: | کور، فلنج گردن جوش، رزوه ای، فلنج لوله، جوش سوکت |
| نام محصول: | فلنج |
فلنج WN، FF، BE، 2" SCH40، CL900، ASME-B16.5، ASTM A182 Gr.F 44 (UNS 531254)
| کاربرد: | گاز، نفت، قطعات خودرو، پمپ بتن، آب |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| فشار: | کلاس 150،150#-2500#،5K-30K |
فلنج WN، RJ، BE، 2" SCH40، CL900، ASME-B16.5، ASTM A182 Gr.F 44 (UNS 531254)
| کاربرد: | گاز، نفت، قطعات خودرو، پمپ بتن، آب |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| فشار: | کلاس 150،150#-2500#،5K-30K |
3/4 اینچ فلنج، BL، MFM، CL300LB ASME B16.5، ضخامت 160S، ASTM A350 LF1، فلنج دوبل کور ماشینکاری CNC فولادی
| ضخامت: | برنامه استاندارد |
|---|---|
| سطح: | به عنوان نیاز مشتری |
| رنگ: | نیاز مشتری |
چین فلنج کف آهنی چکش خوار گالوانیزه سفارشی 1/2 "1" 3/4" را عرضه می کند
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| تایپ کنید: | گردن جوشکاری |
| اندازه: | 3/4" |
عرضه کارخانه با کیفیت خوب و قیمت مناسب موضوع کوپلینگ سوکت زن فشار فشار فولاد ضد زنگ برابر
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| اندازه: | اندازه سفارشی |
| محل منبع: | شانگهای، چین |
اتصال دهنده رزوه گرد اتصال دهنده SS304 فولاد ضد زنگ آستین لوله تمام رزوه ای
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| اندازه: | اندازه سفارشی |
| محل منبع: | شانگهای، چین |
مدت پرداخت T/T قطعات لوله ای مس نیکل ASTM B466
| بسته: | کیس چوبی، پالت و غیره |
|---|---|
| مواد: | نیکل مس |
| درمان سطحی: | پولیش، سند بلاست، آندایزینگ و غیره |
فلنج گردن جوش En1092-1 Type11 B Wn Rf Dn250*4.0 Pn16 فلنج فولادی ضد زنگ
| نام محصول: | فلنج گردن جوش |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج فورج |
| اندازه: | 1 1/4 اینچ |

