همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ industrial pipe fittings ] همخوانی داشتن 4543 محصولات.
ASME B16.5 جعل 2 اینچ فشار بالا سفارشی فلانگ های فولادی جعل شده
| نام: | فلنج های فولادی آهنگری |
|---|---|
| فشار: | کلاس 900 |
| بسته بندی: | کیس چوبی یا پالت |
قیمت پایین فولاد ضد زنگ فروش استوب-آخر 304l ASTM A403 2 اینچ SCH 10S
| Material: | ASTM A403 |
|---|---|
| DN: | 15-1200 |
| اندازه: | 1-48 اینچ |
چرخش فولاد ضد زنگ دارای گواهی ABS برای مدیریت دقیق فشار
| Shape: | Elbow |
|---|---|
| Connection: | Welded/Threaded/Socket Weld |
| Application: | Piping System/Oil & Gas/Chemical/Power Plant |
مقاومت در برابر خوردگی از فلز ضد زنگ برای کاربردهای 150/300/600/900/1500/2500 PSI
| Size: | Customized |
|---|---|
| Certificate: | ISO/ CE/ API/ PED/ BV/ LR/ ABS/ DNV |
| Package: | Wooden Cases/Pallet/Carton/Bag |
زانویی با شعاع کوتاه 45 درجه BE بدون درز اتصالات لوله فولادی ضد زنگ ASTM A403 درجه WP
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| اندازه: | اندازه سفارشی |
| کاربرد: | لوله ها، خطوط لوله نفت را وصل کنید |
میله گرد مربعی با کیفیت ASTM SUS GB 10mm فولاد ضد زنگ 2205 304 316 316L
| استاندارد: | ASME SB151 C79200 |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| مواد: | میله مس نیکل |
ASME B16.11 ASTM A182 316 2000LB سه راهی کاهنده فولاد ضد زنگ رزوه ای سه راهی برابر 40nb sch10 فولاد ضد زنگ 316 316 سه راهی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
فولاد ضد زنگ 304 316L برابر با خلاء متقاطع کاهش دهنده 3 راه ~ 6 جهته ISO-K ISO-F ISO-F فلنج ISO نیمه پر نیپل سه راهی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
سه راهی Swagelok نوع با فرول از فولاد ضد زنگ دو طرفه 1/2 اینچی لوله فشرده سازی OD
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
میله مربع گرد فولاد ضد زنگ ASTM ss 316l 304 321 310s کارخانه فروش داغ کارخانه چین
| استاندارد: | ASME SB151 C79200 |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| مواد: | میله مس نیکل |

