همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ marine stainless steel tubing ] همخوانی داشتن 574 محصولات.
نیکل فولاد آلیاژی فولاد نیکل بدون درز لوله UNS N10673 (Hastelloy B-3) فولاد 6 "نازک دیواری فولاد لوله
| نوع: | جوش داده شده یا بدون درز |
|---|---|
| مواد: | UNS N10673 (Hastelloy B-3) |
| رنگ: | شکاف یا به عنوان درخواست |
لوله های فولادی بدون درز فولاد نیکل UNS N10673 فولاد آلیاژی نیکل Hastelloy B-3 فولاد 8 اینچ نازک دیواری
| نوع: | جوش داده شده یا بدون درز |
|---|---|
| مواد: | Hastelloy B-3 |
| رنگ: | شکاف یا به عنوان درخواست |
UNS N10665 (Hastelloy B-2) فولاد آلیاژی نیکل لوله بدون درز 12 "Sch20s لوله کشش بدون کشش مقاومت 760
| نوع: | جوش داده شده یا بدون درز |
|---|---|
| مواد: | Hastelloy B-2 |
| رنگ: | شکاف یا به عنوان درخواست |
نیکل فولاد آلیاژی فولاد نیکل بدون درز لوله UNS NO882 یا Inconel825 فولاد 6 "خط خطی
| نوع: | جوش داده شده یا بدون درز |
|---|---|
| مواد: | اینکونل 825 |
| رنگ: | شکاف یا به عنوان درخواست |
ساقه شلنگ برای اتصال فلنج گردان 1 اینچی با دندانه دار با شیلنگ دیگری از نزدیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان با شیلنگ دندانه دار برای اتصال نزدیک با شیلنگ دیگر
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج چرخشی 1 اینچی Ss304 با شیلنگ دندانه دار برای اتصال
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
10 در Ansi B16.5 Cl900 فورج حلقه فولادی گردان فلنج Astm A181 Gr 70
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
لوله 1 ~ 80mm ضخامت نیکل آلیاژ جوش داده شده، N06625 ASME SB 705 Inconel 625 Tubing
| نام محصول: | TOBO نیکل آلومینیوم لوله |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | N06625 inconel 625 |
| ضخامت دیواره: | 1 ~ 80 میلیمتر |
استاندارد لوله های آلی دوپلکس سفارشی ASTM AISI DIN EN GB JIS برای کاربردهای مختلف
| قطر داخلی: | سفارشی |
|---|---|
| ضخامت: | سفارشی |
| طول: | سفارشی |

