همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ pipe reducer fittings ] همخوانی داشتن 3590 محصولات.
METAL MSS SP95 Pipe Fittings Stainless Steel Coupling NPT Concentric/ Swage Nipple
| نوع اتصال: | جوشیده، رشته دار، BW، SW |
|---|---|
| سطح: | روغن ضد زنگ زدگی ، گالوانیزه |
| استاندارد: | ASME، ANSI، JIS، DIN |
لب به لب لوله اتصالات لوله جوش آرنج 45 درجه
| ماده: | ASTM A234 WP5 / WP9 / WP11 / WP12 / WP22 / WP91 |
|---|---|
| استاندارد:: | ANSI / ASTM B16.9 / B16.11 |
| فرآیند تولید: | فشار، مطبوعات، جعل، بازیگران و غیره |
ASTM A403 WP347 فولاد ضد زنگ، 45 درجه آرنج، SS Reducer
| نام: | اما اتصالات جوش 45 درجه 90 درجه آرنج / راست راست / ردگیر |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 '' ~ 48 '' (بدون درز)؛ 16 '' ~ 72 '' (جوش داده شده) |
| ضخامت دیواره: | Sch5 ~ Sch160XXS |
اتصالات جوش لب به لب آرنج UNS 8020 (ALLOY 20/20) CB 3، UNS 8825 INCONEL (825)
| درجه مواد: | UNS 8020 (ALLOY 20/20) CB 3، UNS 8825 INCONEL (825) |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9، ASME B16.25، MSS SP-75 DIN2617 JISB2311 JISB2312 JISB2313 |
| فرآیند تولید: | فشار، مطبوعات، جعل، بازیگران و غیره |
نیکل مس 70/30 CuNi بدون درز لوله اتصالات ISO API Approval CCS
| نام: | مس نیکل 70/30 CuNi زانویی |
|---|---|
| تایپ کنید: | فیت لوله کوپرونیکل |
| تکنیک: | آهنگری / جوش سوکت / رزوه ای |
مس نیکل 90/10 لوله CuNi پایه فولاد ضد زنگ پایه NPS6 2.5MM 3.5MM
| مواد:: | مس نیکل 90/10 CuNi 90/10 |
|---|---|
| نوع:: | پایان خم شدن لوله پایان خم شدن لوله از فولاد ضد زنگ پایان می یابد |
| ضخامت دیوار:: | 0.5-3.0mm |
API شیمیایی فلنج فولادی جعلی برای لوله های / 3000 PSI فولاد ضد زنگ فرفورژه فلنج
| تایپ کنید: | فلنج API |
|---|---|
| اندازه: | 1/2''~48'' |
| رتبه بندی کلاس: | 2000-20000 PSI |
25CrMo4 Aisi 4130 / Aisi 4140 Thinkness لوله های فولادی آلیاژ بدون درز 32mm
| نام محصول: | TOBO نیکل آلومینیوم لوله |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 200 (نیکل: 0.8٪)، 201B (نیکل: 3٪)، 201H (نیکل: 5٪) |
| ضخامت دیواره: | SCH5S، SCH10S، SCH40S، SCH80S، SCH160S، و غیره. |
اتصالات جوشکاری فشار بالا ASTM A234 عملکرد پایدار برای صنعت برق
| مواد: | ASTM A234 WPB |
|---|---|
| تایپ کنید: | 90 درجه آرنج |
| اندازه: | 3" |
اتصالات جوش خورده Butt Black Radius 45D آرنج 5 "Sch40 مواد فولادی کربنی ساده
| مواد: | ASTM A234 WPB |
|---|---|
| تایپ کنید: | 90 درجه آرنج |
| اندازه: | 5 " |

