پیام فرستادن
چین اتصالات جوش شیرین سازنده

گروه TOBO

شرکت بازرگانی بین المللی TOBO (شانگیا) ، با مسئولیت محدودشرکت لوله روغن تیاندا ، با مسئولیت محدود

TOBO Pipeline Equipment Co.، Ltd TPCO و TISCO لوله (تیانجین) شرکت با مسئولیت محدود.

اخبار

March 27, 2024

قیمت کویل ایالات متحده

قیمت های کویل آمریکا کاهش می یابد، ارزش های صفحه ثابت است

 

انگلستان 31 مه 2017 6:34 PM
نیویورک: بر اساس گزارش MEPS، در چهار هفته گذشته، قیمت محصولات کارخانه های تراش در ایالات متحده کاهش یافته است.زمان تحویل داخلی بین دو تا چهار هفته استتعدادی از خریداران فولاد ایالات متحده اشاره می کنند که تولید کنندگان محلی و چندین فولاد ساز کانادایی در تلاش برای تضمین سفارشات، همچنان مواد را با سطح قیمت کمی کاهش می دهند.

خریداران کویل های سرد رول شده موفق به دستیابی به معاملات تخفیف از کارخانه های داخلی شدند - پس از دستیابی به کاهش قیمت مواد باند گرم.

بسیاری از تولیدکنندگان آمریکایی در تلاش برای تامین سفارشات در میان رقابت خارجی شدید قیمت ها را کاهش دادند.مالزی و تایلند در بازار داخلی در دسترس هستند.

تقاضا از بخش خودرو کاهش یافته است، اگر چه از سطوح رکوردی. تولیدکنندگان گرم گرم آماده هستند قیمت های کاهش یافته را ارائه دهند، در تلاش برای تضمین سفارشات.زمان تحویل بین پنج تا هفت هفته استکمبود گزینه های آف شور با قیمت رقابتی ادامه دارد.

مسیر صعودی قیمت های صفحه های نردبان داغ ایالات متحده در این ماه متوقف شد ، زیرا مقادیر محلی بدون تغییر بودند. با این حال ، کارخانه های داخلی می توانند در کوتاه مدت افزایش قیمت لیست را اعلام کنند.تقاضای سالم از بخش های ساخت و ساز و انرژی و شرایط عرضه محدود می تواند به تلاش های کارخانه برای تقویت افزایش قیمت قبلی کمک کند.

پیش بینی می شود زمان تحویل داخلی در سه ماهه سوم افزایش یابد ، زیرا چندین تولید کننده صفحه در ایالات متحده برنامه ریزی برای قطع تعمیرات دارند.در نتیجه موارد تجاری، در دسترس بودن صفحه گرم رول شده در دریا همچنان محدود است.

منبع:پارلمان اروپا


برچسب ها:قیمت طومار ایالات متحده
اطلاعات تماس