همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5025 محصولات.
ASTM A815 UNS S32750 / UNS S32760 سوپر دوبلکس فولاد ضد زنگ آرنج 45 درجه / 90 دژ
| نام محصول: | آرنج فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درجه مواد: | سوپاپ دوبلکس ASTM A815 UNS S32750 / UNS S32760 |
| کاربرد: | نفت / برق / شیمی / ساخت و ساز / گاز / متالورژی / کشتی سازی و غیره |
Con / Ecc Reducer فولاد ضد زنگ Eccentric Cocentric 10 تا 6 Reducer
| انواع: | ترمز کن / اکس |
|---|---|
| ماده: | ASTM A403 347 / 347H / UNS 31254 / 254SMo |
| ضخامت:: | Sch5-Sch160، STD، XS، XXS |
ANSI DIN EN BS JIS ISO فلنج جوشی سوکت فولادی فورج شده برای خط لوله گاز نفت
| شماره مدل: | فلنج جوشی سوکت فولادی فورج شده |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج جوشی سوکت فولادی فورج شده |
| تایپ کنید: | لغزش، گردن جوش، کور، رزوه |
UNS S31803 دو طرفه فولاد ضد زنگ آرنج ASTM A182 F51 / UNS31803 / 1.4462
| حجم:: | 1/2 "~ 48" (DN15mm ~ 1، 200mm) |
|---|---|
| نوع:: | 45 درجه، 90 درجه، 180 درجه، ردیوس طولانی، ردیوس کوتاه |
| استاندارد: | • ASME: ANSI B16.9، ANSI B16.28، MSS SP75 • DIN: DIN2605، DIN2615، DIN2616، DIN2617، DIN28011 • SGP: |
0.1mm - 150mm لوله بدون درز لوله های فولادی ضد زنگ API 5DP
| نام محصول: | لوله فولادی ضد زنگ 31803 |
|---|---|
| نوع محصول: | بدون درز |
| مقطع تحصیلی: | فولاد ضد زنگ دوبلکس 31803 |
لوله های فولادی ضد زنگ دوطبقه 32205 یا لوله های فولادی سرد و سرد
| نام محصول: | لوله فولادی ضد زنگ 32205 |
|---|---|
| نوع محصول: | بدون درز |
| مقطع تحصیلی: | فولاد ضد زنگ دوبلکس 31803 |
F51 سوپاپ دوتایی لوله های فولادی ضد زنگ / لوله DIN1.4462 ASTM A182 GR
| نام محصول: | لوله فولادی ضد زنگ 32205 |
|---|---|
| نوع محصول: | بدون درز |
| مقطع تحصیلی: | F51 din 1.4462 |
لوله بدون درز از جنس استنلس استیل
| استاندارد: | ASTM / ASME A789 / SA789، A790 / SA790، A450، A530 |
|---|---|
| پایان: | این لوله ها دارای انتهای شفاف، چسبنده و رشته ای و ویژگی هایی مانند گالوانیزه گرم، پوشش اپوکسی و Fbe |
| رنگ: | سیاه یا قرمز |
کاهنده فولادی جوش داده شده B366 WPNC N04400 8 اینچ اتصالات لوله بدون درز روغن گیربکس متحدالمرکز
| استاندارد: | DIN ، EN ، ASTM ، BS ، JIS ، GB و غیره |
|---|---|
| درجه مواد: | Grade: UNS NO. درجه: UNS NO C10100, 10200, 10300, 10800, 12200, 70600 / CU NI 90/10 |
| اندازه: | 1 "-48" 15 میلی متر -2400 میلی متر |
لوله آلیاژ نیکل 28 B666 همه سایز
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله کربن فولادی بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |

