همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5025 محصولات.
لوله آلیاژ نیکل با اندازه های مختلف 28 B666 سفارشی شده است
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله کربن فولادی بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله صنعتی لوله لوله جوش داده شده با آلیاژ نیکل فولاد ضد زنگ روشن
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله 316 304 آلیاژ دوبلکس 2205 310s 200mm 6mm 30x3 aisi 316l لوله/لوله فولادی ضد زنگ بدون درز
| نام محصول: | 2507 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله استیل ضد زنگ دو فلز سفارشی شده لوله آلیاژ دو فلز سفارشی قطر داخلی برای عملکرد بهینه
| طول: | سفارشی |
|---|---|
| شکل: | لوله |
| قطر بیرونی: | سفارشی |
لوله فولادی دوفاز با ضخامت دیواره سفارشی، پولیش آینهای، مقاوم در برابر خوردگی، مناسب برای لولهکشی صنعتی
| Size: | Customized |
|---|---|
| Inner Diameter: | Customized |
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union, Etc |
15-300 میلی متر SMLS، ASME B36.19 فولاد ضد زنگ دوبلکس 18 "ASTM A790 / UNS S32205
| ماده: | ASTM A790 / UNS S32205 |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B36.19 |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
لوله فولادی گرد ASTM A270 A554 SS304 316L 316 310S 440 1.4301 321 904L 201 لوله مربعی Inox SS Seamless Tube
| استاندارد: | API 5DP، ANSI A182-2001، ANSI B36.1 |
|---|---|
| طول: | 4-12 متر |
| مقطع تحصیلی: | 10Cr9Mo1VNb،10MoWVNb،15NiC |
لوله استنلس استیل دوبلکس 2205 A790 قیمت پایین با کیفیت خوب
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله کربن فولادی بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله استنلس استیل سوپر دوبلکس 2205 2507 UNS S32205 S331803 S332750 S32760
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
تولید کننده چین لوله فولادی ضد زنگ با قطر 80 میلی متر لوله دوبلکس 2520 فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | 2507 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |

