همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5025 محصولات.
لوله لوله فولادی ضد زنگ 201 202 304 304L 316 316L جوش داده شده دقیق چین
| نام محصول: | 2507 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
قیمت لوله و لوله فولادی ضد زنگ ASTM 201 304 304L 316L مقاوم در برابر خوردگی گرد جلا داده شده بدون درز/جوش داده شده
| نام محصول: | 2507 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله فولادی بدون درز Astm A312 Tp316 316l لوله استنلس استیل سفارشی 1.4462 لوله فولادی ضد زنگ دوبلکس
| نام محصول: | 2507 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
A358 S31254 فروش لوله دگرجنسگرا از جنس استنلس استیل دوبلکس جوش داده شده سفارشی لوله فولادی ضد زنگ
| نام محصول: | 2507 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله فولادی ضد زنگ آینه AISI 201 202 لوله فولادی ضد زنگ جوش داده شده دوبلکس کارخانه
| نام محصول: | 2507 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله فولادی بدون درز کربن گالوانیزه Astm 519 با قطر بزرگ API 5 GR.B
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختار، لوله دیگ بخار، لوله گاز، لوله نفت، لوله مته، لوله هیدرولیک و غیره |
|---|---|
| به پایان می رسد: | ساده، اریب دار، نخ دار |
| طول: | 5.8 متر، 6 متر، 11.8 متر، 12 متر یا در صورت نیاز |
لوله آلیاژ دوپلیکس ضخامت دیوار سفارشی ساخته شده برای برآورده کردن استانداردهای سختگیرانه برای کاربردهای دریایی و دریایی
| Outer Diameter: | Customized |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished, Mirror, Etc |
| Size: | Customized |
ASTM A234 WPB WPL6 اتصالات جوش شیرین اتصالات کمربند آرنج، تی، پایه پایه، سرپوش لوله
| ماده: | ASTM A234 WPB WPL6 |
|---|---|
| ضخامت:: | Sch5-Sch160، STD، XS، XXS |
| آزمایش کردن:: | اسپکترومتر خواندن مستقیم، آزمون هیدرواستاتیک، تشخیص نقص X-Ray، آشکارساز اختلال التراسونیک، بازرسی ذر |
ASTM A335 لوله استاندارد فولاد ضد زنگ لوله 6 اینچ OD
| استاندارد:: | AISI، ASTM، DIN، EN، گیگابایت، JIS، JIS، AISI، ASTM، گیگابایت، DIN، EN |
|---|---|
| تکنیک ها: | نورد سرد، نورد گرم و نورد سرد |
| سطح: | 2B 2D BA No.1 No.3 No.4 HL 8K بسته بندی و تحویل |
لوله فولادی ضد زنگ دوبلکس 2205 A790 صیقلی آینه با گواهینامه
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |

