همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5025 محصولات.
آستون A234 Wp12، A234 Wp11 اما جوش اتصالات Tee Reducer Lr آرنج A234 Wp22، A234 Wp5، A234 Wp9، Asme B16.9
| محصولات: | آرنج، خمش، مساوی / کاهش دایره، کانکتور / اکستنسیک کاهش دهنده، کلاه، |
|---|---|
| تایپ کنید: | LR 30،45،60،90،180 درجه؛ SR 30،45،60،90،180 درجه. |
| ضخامت: | SCH10، SCH20، SCH30، STD SCH40، SCH60، XS، SCH80، SCH100، SCH120، SCH140، SCH160، XXS. |
B466 UNS C70600 CuNI 90/10 نایلون جوش آرنج DN25 NPS1 ASME B16.9
| نام محصول: | جوش آرنج جوش |
|---|---|
| نوع محصول: | آرنج |
| مواد: | نیکل مس |
A403 316L MSS SP-43 DN250 PN16 فولاد ضد زنگ پایه BW اتصالات اتصالات لوله مشترک
| تایپ کنید: | انتهای خرد |
|---|---|
| شماره مدل: | 1/2 "-72" |
| درمان سطحی: | جلا دادن |
تی میله ای ASTM A815 WP-UNS S31803 DN300 (12 اینچ) X DN300 (12 اینچ) SCH80S
| نام: | تی منع شده |
|---|---|
| مواد: | Uns S31803 |
| استاندارد: | ASTM A815 |
ASTM A234 WP5 / WP9 اما اتصالات جوش، ELBOW TEE ASTM A234 WP11 / WP12 / WP22 / WP91
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| گرادیان مواد: | ASTM A234 WP5 / WP9، ASTM A234 WP11 / WP12 / WP22 / WP91 |
| کاربرد: | نفت / برق / شیمی / ساخت و ساز / گاز / متالورژی / کشتی سازی و غیره |
آستانه A403 Wp317 / 317 اما اتصالات جوش کوتاه / بلند لوله خم شدن انتهای 1 "تا 60" Sch10s به Sch160s
| تایپ کنید: | اما اتصالات جوش کوتاه / بلند لوله پایان خم، نوک پایان پایه |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 '' ~ 48 '' (بدون درز)؛ 16 '' ~ 72 '' (جوش داده شده) |
| ضخامت دیواره: | Sch5 ~ Sch160XXS |
جوش بافی جوش فولاد ضد زنگ نوک تیز اتصال به پایان می رسد سرد ساخته شده برای صنعت
| تایپ کنید: | پایان خرد |
|---|---|
| شماره مدل: | 1/2 "-72" |
| درمان سطحی: | صیقل دادن |
اتصالات لوله ای ISO9001 PED Ss، اتصالات ASTM A234 Butt Weld Stub End
| استاندارد: | دوبل x 2205 |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | 1/2 "-- 48" |
OD6 - 8 متر WT0.8 - 1.5 میلی متر لوله نیکل مس ASME SB466 UNS C71000
| نام محصول: | لوله مس - نیکل |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله مس مستقیم |
| مواد: | نیکل مس |
گرما مبدل حرارتی مس نیکل ASTM B111 C70600 70/30 CUNI
| نام محصول: | لوله مس نیکل TOBO |
|---|---|
| ماده: | C70600 |
| تایپ کنید: | بدون درز |

