همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api seamless pipe ] همخوانی داشتن 2648 محصولات.
DIN / EN / ASTM / BS اتصالات اتصالات جوش شیرین اتصالات انتهای کمربندهای آرنج
| اندازه: | 1 "-48" 15mm-2400mm |
|---|---|
| درجه مواد: | UNS NO C10100، 10200، 10300، 10800، 12200، 70600 / CU NI 90/10 |
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
ASTM A403 WP304L WP316L WP321 317L لوله فولادی ضد زنگ Cap 6 "8" 10 "Sch80s
| درجه مواد: | ASTM A403 WP304L، WP316L، WP321، 317L |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9، ASME B16.11 |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
3000# ASTM A182 F304 90 ° Forged Threaded Elbow 3/4 "for Machinery
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | ASTM A182 F304 |
| اندازه: | 3/4 اینچ |
فلنج های مفصلی از جنس کربن فورج / فولاد ضد زنگ
| مواد: | کربن فورج / ضد زنگ |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| استاندارد یا غیر استاندارد: | ASME B16.5 |
زانو جوشکاری سوکت کربن فورج / فولاد ضد زنگ
| مواد: | کربن فورج / ضد زنگ |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| استاندارد یا غیر استاندارد: | ASME B16.5 |
توبو سفارشی ASME B16.9 برابر تی 2"SCH - 40 Butt جوش فولاد ضد زنگ بدون درز
| استاندارد: | ASME B16.9 |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
6" 90° LR SCH 20 SEAMLESS ASTM A 403 WP316L BUTT WELD آرنج
| نام: | اتصالات لوله فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | ASME، ANSI، JIS، DIN |
| درخواست: | نفت، مواد شیمیایی، ماشین آلات، برق، کشتی سازی، کاغذ سازی، ساخت و ساز و غیره |
اما اتصالات جوش، دو طرفه فولاد ضد زنگ آرنج LR / SR، ASTM B815 UNS S31803 / S32205 / S32750 / 32760
| نام محصول: | اتصالات جوش شیرین |
|---|---|
| اندازه: | 1 "-96" |
| گرادیان مواد: | ASTM B815 UNS S31803 / S32205 / S32750 |
فولاد ضد زنگ 904L اما اتصالات جوش NO8904 / 1.4539 1 "8" 24 "SCH10S SCH40S SCH80S ASME B 16.9
| نوع محصول: | لب به لب اتصالات جوش |
|---|---|
| فرم:: | 1/8 "NB TO 48" NB. بدون درز و جوش |
| قابلیت ارائه:: | 9800000PCS در هر ماه |
ASTM A403 WP304L / 316L 316H 316Ti Reducer فولاد ضد زنگ Con / Ecc Reducer 12 "X 10"
| اندازه: | 1/2 "~ 24" DN15 ~ DN600 1/2 "~ 96" DN15 ~ DN2400 |
|---|---|
| درجه مواد: | ASTM A403 WP304L / 316L 316H 316Ti |
| نوع محصول: | Con / Ecc Reducer |

