همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api seamless pipe ] همخوانی داشتن 2648 محصولات.
آداپتور لوله دوشاخه اتصالات همجوشی فولاد ضد زنگ با اتصالات آلیاژی یوتکتیک
| ماریال: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
آرنج تراشیده شده 3/4" برای ماشین آلات 3000# ASTM A182 F304 90°
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | ASTM A182 F304 |
| اندازه: | 3/4" |
3000# ASTM A182 F304 90° خمیده خمیده خمیده 3/4" برای ماشین آلات
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | ASTM A182 F304 |
| اندازه: | 3/4" |
ASME B16.9 فولاد ضدزنگ Stub End ASTM A234 WP5 WP9 WP11 WP12 WP22
| استاندارد: | ASME B16.9 ASME B16.11 |
|---|---|
| ضخامت: | sch5s-schxxs |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
45/90 درجه فولاد ضد زنگ آرنج 321H WP347 A815 UNSS31803 1-48 اینچ
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
| گرادیان مواد: | WP304 |
ابعاد 1 - 60 اینچ اتصالات اتصالات جوش خورده فولاد ضد زنگ پایه UNS S32760 U A420-WPL6
| اندازه: | 1-60 اینچ |
|---|---|
| ماده: | UNSS31803 |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
اتصالات جوش خورده جعلی استاندارد اندازه ANSI سفارشی برای صنعت ساختمان کشتی
| مواد: | استیل ضدزنگ ، استیل ضدزنگ (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| اتصال: | جوشکاری |
| فرایند: | جعلی |
اتصالات جوش شیرین شیر با فشار 1-1 / 2 "Sch10s استیل کوتاه 304 خرد خرد برای فلنج مشترک
| مواد: | استیل ضدزنگ ، استیل ضدزنگ (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| اتصال: | جوشکاری |
| فرایند: | جعلی |
سه راهی گیره سه راه لوله سه راه لوله بهداشتی CF8 Cf8m فولاد ضد زنگ 304 316
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصالات لوله سه راهی جوشی SS304 SS316L DN25 استیل ضد زنگ بهداشتی سه راهی سه گیره جلا داده شده
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |

