همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api seamless pipe ] همخوانی داشتن 2648 محصولات.
اتصالات جوش اتصالی مسطح 4 '' SCH 10S ASTM AB15 UNS S32750 برای اتصال
| نام محصول: | جاده |
|---|---|
| اندازه: | 4 " |
| ماده: | دوبلکس شام |
فلنج کور AISI 316 / 316L / فیتینگ لوله ANSI B16.5 CL600 فورج فلنج فولادی ضد زنگ فلنج BLD
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
TOBO فولاد ضد زنگ با فشار بالا 304 پلاگ رشته خارجی رشته پلاگ
| قطر بیرونی: | 6-813 میلی متر |
|---|---|
| درجه کیفی: | حق بیمه |
| درخواست: | نفت و گاز/ شیمی/ پتروشیمی/ نیروگاه |
لوله های فلزی فولاد ضد زنگ لوله های فولادی ضد زنگ لوله های فولادی ضد زنگ لوله های فولادی ضد زنگ
| کلمه کلیدی: | فلنج گردن جوشی بلند |
|---|---|
| محدوده دما: | -20 تا 300 درجه سانتی گراد |
| پرداخت: | T/T |
UNS S31803 دو طرفه فولاد ضد زنگ آرنج ASTM A182 F51 / UNS31803 / 1.4462
| حجم:: | 1/2 "~ 48" (DN15mm ~ 1، 200mm) |
|---|---|
| نوع:: | 45 درجه، 90 درجه، 180 درجه، ردیوس طولانی، ردیوس کوتاه |
| استاندارد: | • ASME: ANSI B16.9، ANSI B16.28، MSS SP75 • DIN: DIN2605، DIN2615، DIN2616، DIN2617، DIN28011 • SGP: |
ABS / LR / TUV / DNV لوله DN 12 "SCH 40 ASTM A-333 Gr 3 OD 50 - 914mm
| نام محصول: | لوله DN 12 اینچ SCH 40 ASTM A-333 Gr 3 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله |
| مقطع تحصیلی: | آلیاژ نیکل |
اتصالات لوله فولادی بدون درز 6 اینچ 90 درجه LR جدول 40 جوش لب به لب فولاد ضد زنگ زانویی ASTM A-403 WP316L
| اصلی: | چین |
|---|---|
| مواد: | 2507 |
| اندازه: | 4'' |
سه راهی 3/4 اینچی از جنس استنلس استیل زن 304 316 رزوه ای اتصال لوله NPT 130 Equal Tee
| ماریال: | 304/316/105/106 و غیره |
|---|---|
| رنگ: | سفارشی |
| زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید: | 7 روز کاری |
A815 Uns S32750 12 اینچ Sch40s دوبلکس فولادی ضد زنگ 90 زانویی
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| نام محصول: | آرنج |
| اندازه: | اندازه سفارشی |
لوله فلانژ تراشیده شده ASTM A516 GR70 CL150 RF 2in Paddle Blank Spade Line Blind Flange
| ضخامت دیوار: | 40-500 میلی متر |
|---|---|
| ارتباط: | جوشکاری |
| Application: | Petrochemical, Oil and Gas, Power Generation |

