همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
اتصالات لوله سه راهی صنعتی در خروجی جانبی اتصال دهنده فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
قیمت کارخانه SS304 اتصالات سه راه لوله کشی بهداشتی استیل ضد زنگ سه راه
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
1/2 اینچ BSP NPT لوله کشی مواد فولادی ضد زنگ رزوه ای SS304 / 316 لوله اتصالات سه راهی برای تامین آب
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
Sfenry فورج کربن فولاد A105 سوکت جوش 3000 LB لوله اتصالات نیمه کوپلینگ
| کاربرد: | نفت، مواد شیمیایی، نیرو، گاز، متالورژی، کشتی سازی، ساخت و ساز و غیره |
|---|---|
| گواهی: | ISO 9001:2008، PED 97/23/EC، AD 2000-Merkblatt W0، API 6A |
| پوشش: | مشکی، گالوانیزه، اپوکسی |
ASTM B16.9 SS 304 316 Pipe Fitting Steel Reducer MT23
| کاربرد: | نفت، مواد شیمیایی، نیرو، گاز، متالورژی، کشتی سازی، ساخت و ساز و غیره |
|---|---|
| گواهی: | ISO، API، CE و غیره |
| نوع اتصال: | جوش لب به لب |
اتصالات انتهایی لوله آداپتی زن بدون درز انتهای خرد جوشکاری سطح بهداشتی بدون درز
| مواد: | UNSS31803 |
|---|---|
| DN: | 15-1200 |
| اندازه: | 1-48 اینچ |
فشار بالا فولاد ضد زنگ صاف دو بار فرول فشرده سازی لوله مشترک
| مواد: | UNSS31803 |
|---|---|
| DN: | 15-1200 |
| اندازه: | 1-48 اینچ |
ASTM B466 اونس C70600 CuNi 70/30 لوله بدون درز مس نیکل
| استاندارد: | ANSI JIS DIN ASME |
|---|---|
| مواد: | فولاد آلیاژ |
| نوع: | لوله گرد |
b16.9 dn250 pn10 304 316 904L فلنج های فولادی فولادی فولادی فولادی کوتاه
| مواد: | UNSS31803 |
|---|---|
| DN: | 15-1200 |
| اندازه: | 1-48 اینچ |

