همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
CUNI 90/10 1 1/2 اینچ جوشکاری سوکت 90 درجه ای یا کاپیلاری پایان آرنج جعلی
| نام محصول: | اتصالات اتصالات لوله TOBO |
|---|---|
| استاندارد: | JIS B2311، B2312، B2312، B2 |
| اندازه: | 1/8 "-10" |
کوئین 9010 کوارتز جوشکاری فولاد ضد زنگ لوله اتصالات اتصالات 90 Deg Dn65 12 Asme B16.9
| نام محصول: | اتصالات لوله مس نیکل |
|---|---|
| اندازه: | DN20-500 |
| نوع محصول: | buttweld |
اتصالات جوش سوکت فلنج لوله فلزی Cl 600 فشار Asme B16.5 استاندارد
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SW |
| اندازه: | 3/4 " |
Dn 20 فولاد ضد زنگ لوله فلنج، Rf 600 # 3/4 "فلنج جوش سوکت
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SW |
| اندازه: | 3/4 " |
ASME B16.5 استاندارد فلنج لوله های فولادی ضد زنگ Cl 150 فشار
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SW |
| اندازه: | 200 |
فلنج لوله فولادی ضد زنگ Dn100 4 اینچ فلنج Rf 600 # سوکت جوش A182 درجه مواد
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | SW FLANGE |
| اندازه: | 4 " |
ASTM B564 ALLOY Steel Flange UNS N06625 1" 600LBS Spectacle Blind RJ 625 Alloy Steel Forged Steel Flanges
| نام محصول: | نابینای عینک |
|---|---|
| نوع محصول: | FLANGE نابینای عینک |
| اندازه: | 1 |
ASTM UNS S31803 DUPLEX STAINLESS STEEL 2205 DN 500 150# SPECTACLE BLIND Bank spacer Figure 8 Blind Forged Steel Flanges
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | FLANGE نابینای عینک |
| اندازه: | DN200 |
اتصالات استنلس استیل از نوع کوتاه کوتاه A182 Wp304 اتصال جوشکاری برابر است
| مواد: | استیل ضدزنگ ، استیل ضدزنگ (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| اتصال: | جوشکاری |

