همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
سه راهی گیره سه راه لوله سه راه لوله بهداشتی CF8 Cf8m فولاد ضد زنگ 304 316
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصالات لوله سه راهی جوشی SS304 SS316L DN25 استیل ضد زنگ بهداشتی سه راهی سه گیره جلا داده شده
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
EN1092-1ASME B16.5 فولاد ضد زنگ فلنج فولادی آلیاژی فولادی دوبلکس PL SO WN LWN
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
ASTM A234 ASME B16.9 بدون درز / جوش 90 درجه LR فولاد کربن کمر تی کمر
| استاندارد: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| مواد: | فولاد کربن |
| قطر بیرونی: | 6-813 میلی متر |
لوله لوله مسی نیکل مسی Uns C71500 CuNi 7030 ASME Sb466
| استاندارد: | ANSI JIS DIN ASME |
|---|---|
| مواد: | فولاد |
| تایپ کنید: | لوله گرد |
لوله بدون درز CuNi 90/10 مس نیکل سفارشی
| استاندارد: | ANSI JIS DIN ASME |
|---|---|
| مواد: | فولاد آلیاژ |
| نوع: | لوله گرد |
CuNi 90/10 مس نیکل دور Sch80 لوله / لوله بدون درز
| استاندارد: | ANSI JIS DIN ASME |
|---|---|
| مواد: | فولاد آلیاژ |
| نوع: | لوله گرد |
CuNi 90/10 C71500 ASTM 6" Sch40 لوله مس بدون درز
| استاندارد: | ANSI JIS DIN ASME |
|---|---|
| مواد: | فولاد آلیاژ |
| نوع: | لوله گرد |
TOBO سفارشی CuNi 90/10 مس نیکل دور Sch80 لوله / لوله بدون درز
| استاندارد: | ANSI JIS DIN ASME |
|---|---|
| مواد: | فولاد آلیاژ |
| نوع: | لوله گرد |
لوله های جعل شده لوله های هیدرولیک لوله های هیدرولیک لوله های لوله های لوله های هیدرولیک لوله های لوله های لوله های لوله های لوله های لوله های لوله های لوله
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک ها: | جعلی |
| کد سر: | گرد |

