همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
فلنج WN، MFM، BE، 2" SCH40، CL900، ASME-B16.5، ASTM A182 Gr.F 44 (UNS 531254)
| کاربرد: | گاز، نفت، قطعات خودرو، پمپ بتن، آب |
|---|---|
| تایپ کنید: | کور، فلنج گردن جوش، رزوه ای، فلنج لوله، جوش سوکت |
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
فلنج WN، TG، BE، 2" SCH40، CL900، ASME-B16.5، ASTM A182 Gr.F 44 (UNS 531254)
| کاربرد: | گاز، نفت، قطعات خودرو، پمپ بتن، آب |
|---|---|
| تایپ کنید: | کور، فلنج گردن جوش، رزوه ای، فلنج لوله، جوش سوکت |
| نام محصول: | فلنج |
فلنج WN، FF، BE، 2" SCH40، CL900، ASME-B16.5، ASTM A182 Gr.F 44 (UNS 531254)
| کاربرد: | گاز، نفت، قطعات خودرو، پمپ بتن، آب |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| فشار: | کلاس 150،150#-2500#،5K-30K |
فلنج WN، RJ، BE، 2" SCH40، CL900، ASME-B16.5، ASTM A182 Gr.F 44 (UNS 531254)
| کاربرد: | گاز، نفت، قطعات خودرو، پمپ بتن، آب |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| فشار: | کلاس 150،150#-2500#،5K-30K |
API شیمیایی فلنج فولادی جعلی برای لوله های / 3000 PSI فولاد ضد زنگ فرفورژه فلنج
| تایپ کنید: | فلنج API |
|---|---|
| اندازه: | 1/2''~48'' |
| رتبه بندی کلاس: | 2000-20000 PSI |
ASME ANSI B16.9 ASME B16.47 ASME B16.48 MSS SP-75
| آزمایش کردن:: | اسپکترومتر خواندن مستقیم، آزمون هیدرواستاتیک، تشخیص نقص X-Ray، آشکارساز اختلال التراسونیک، بازرسی ذر |
|---|---|
| پایان سطح:: | انفجار شن و ماسه، نقاشی سیاه، پایان گالوانیزه |
| فرآیند تولید: | فشار، مطبوعات، جعل، بازیگران و غیره |
فولاد ضد زنگ 904L کوره جوش فلنج گردن لغزش در فلنج برای نفت
| نوع محصول: | فلنج های RF |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 اینچ - 80 اینچ |
| مواد: | فولاد ضد زنگ، CS و SS |
فلنج از جنس استنلس استیل دوبلکس 1.4539 لغزش مهر و موم کفی جوش بر روی موضوع
| نوع محصول: | فلنج های RF |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 اینچ - 80 اینچ |
| مواد: | فولاد ضد زنگ، CS و SS |
SS 1/2 اینچ - 80 اینچ N08904 فلنج فولادی جعلی برای نفت
| نوع محصول: | فلنج های RF |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 اینچ - 80 اینچ |
| مواد: | فولاد ضد زنگ، CS و SS |
DIN EN ASTM BS اتصالات اتصالات جوش شیرین اتصالات انتهای لوله ترمینال آرنج
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
|---|---|
| درجه مواد: | درجه: UNS NO. C10100، 10200، 10300، 10800، 12200، 70600 / CU NI 90/10 |
| اندازه: | 1 "-48" 15mm-2400mm |

