همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
CuNi UNS C71520 (70/30) فلنج مشترک لپ تاپ TUV / DNV / BIS / API / PED
| نام محصول: | فلنج مفصل دامان |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج |
| مقطع تحصیلی: | 304,304L,304H,309,310,310S,316,316Ti, 316S33 |
A182 F304l F306l F317l 904l UNS S31803 نوک تیز SCHUG MSS SP95 BS 3799
| نام محصول: | کنسرت نوک پستان |
|---|---|
| درجه مواد: | A182 F304L F306L F317L 904L UNS S31803 |
| استاندارد: | MSS SP95 BS3799 |
SO ANSI B 16.5 ASTM Inconel 625 بلبرینگ فلزی جوش داده شده ASME-ANSI B16.5 1/2 '' - 60 ''
| اندازه: | 1/2 '' - 60 '' |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.5 |
| تایپ کنید: | فلنج Hastelloy فلزی |
فلنج گرد و غبار فلزی ASTM A 182 فولاد ضد زنگ WNRF فلنج لوله
| اندازه: | 1/2 '' - 60 '' |
|---|---|
| گرادیان مواد: | ASTM A182 |
| تایپ کنید: | فولاد ضد زنگ فلنج |
1-48 اینچ ASME B16.9 Butt Weld متوقف می شود فولاد ضد زنگ اتصالات لوله کویل جوش
| استاندارد: | ASME B16.9 |
|---|---|
| گرادیان مواد: | UNSS31803 |
| اندازه: | 1-48 اینچ |
فولاد ضد زنگ Inconel 625 فولادی اتصالات فولادی جعلی 1/2 "تا 48" (DN15-1200)
| اندازه: | 1/2"-48" |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، و غیره |
| نام محصول: | فلنج فولادی جعلی |
فلنج فولادی ضد زنگ ASTM / ASME S / A182 F44 ساختار ساده
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| تایپ کنید: | فلنج از جنس استنلس استیل |
| فشار: | 150 # |
فلنج های فولادی جعلی مشترک Lap Joint استاندارد 1/2 اینچ برای سیستم آب
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI B16.5 |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
فشار فلنج های فلزی با فشار بالا نوع مشترک برای مهندسی خط لوله
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 1-1 / 4 " |
فلنج فولادی جعلی استاندارد A304 شیر فلنج مشترک فلز 2 "اندازه
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 2 " |

