همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
اتصالات جوش خورده جعلی استاندارد اندازه ANSI سفارشی برای صنعت ساختمان کشتی
| مواد: | استیل ضدزنگ ، استیل ضدزنگ (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| اتصال: | جوشکاری |
| فرایند: | جعلی |
فولاد ضد زنگ ASTM A182 F321H نوع فورج فلنج 300 RF صورت برجسته فورج کور فلنج کور
| شکل: | معمولی |
|---|---|
| تایپ کنید: | فلنج مفصل دامان |
| اندازه: | 4" |
زانویی 45 درجه، شعاع بلند، BE، BE، 1 اینچ S-10S، ASME-B16.9، ASTM A403 درجه WPS31254، بدون درز
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| تکنیک ها: | بدون درز |
زانویی 45 درجه، شعاع بلند، BE، BE، 3 اینچ S-10S، ASME-B16.9، ASTM A403 درجه WPS31254، بدون درز
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک ها: | بدون درز |
| اندازه: | اندازه سفارشی |
زانویی 45 درجه، شعاع کوتاه، BE، BE، 1 اینچ S-10S، ASME-B16.9، ASTM A403 درجه WPS31254، بدون درز
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک ها: | بدون درز |
| اندازه: | اندازه سفارشی |
شعاع بلند زانویی 90 درجه ASME B16.9 BW WROUGHT-S ASTM A 234 GR. WPB GA-E-60112
| شکل: | آرنج |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| تایپ کنید: | آرنج |
اتصالات هیدرولیک شیلنگ چرخشی فلنج شیلنگ فولادی ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
شعاع بلند زانویی 45 درجه ASTM A403 درجه WPS31254 بدون درز
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| تکنیک ها: | بدون درز |
فلنج چدنی Gost 12821-80 Pn6 کف فلنج Ss304 316 فلنج گردن جوشکاری
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردن جوش صورت برجسته A105 فلنج گردن جوش فلنج سورف wnrf فلنج کور
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |

