همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
فلنج گردان با شیلنگ دیگر با شیلنگ نزدیک برای اتصال 1 اینچ با دندانه دار
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان SS321 با شیلنگ دندانه دار برای اتصال با شیلنگ دیگر
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان با شیلنگ دیگر با شیلنگ نزدیک برای اتصال 1 اینچ با دندانه دار
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
ساقه شلنگ برای اتصال فلنج گردان 1 اینچی با دندانه دار با شیلنگ دیگری از نزدیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج چرخشی 1 اینچی Ss304 با شیلنگ دندانه دار برای اتصال
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
KF16 KF25 KF40 KF50 NW ISO فلنج خلاء فلنج خالی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
لوله مسی گرد نیکل C70600 ASTM C70600 Cw352h
| استاندارد: | ANSI JIS DIN ASME |
|---|---|
| مواد: | فولاد |
| تایپ کنید: | لوله گرد |
آستانه A403 Wp317 / 317 اما اتصالات جوش کوتاه / بلند لوله خم شدن انتهای 1 "تا 60" Sch10s به Sch160s
| تایپ کنید: | اما اتصالات جوش کوتاه / بلند لوله پایان خم، نوک پایان پایه |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 '' ~ 48 '' (بدون درز)؛ 16 '' ~ 72 '' (جوش داده شده) |
| ضخامت دیواره: | Sch5 ~ Sch160XXS |
B466 UNS C70600 CuNI 90/10 نایلون جوش آرنج DN25 NPS1 ASME B16.9
| نام محصول: | جوش آرنج جوش |
|---|---|
| نوع محصول: | آرنج |
| مواد: | نیکل مس |
Astm A234 Wp12، A234 Wp11، A234 Wp22، A234 Wp5، A234 Wp9، اتصالات جوش شیرین، جاده برابر، کاهش جاده، راه جانبی
| درجه مواد:: | Astm A234 Wp12، A234 Wp11، A234 Wp22، A234 Wp5، A234 Wp9 |
|---|---|
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
| اندازه: | 1-48 اینچ DN15-DN1200 |

