همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
5 اینچ فلنج، BL، FF، فروش مستقیم کارخانه، CL2500LB، ASTM A350 LF1، ASME B16.5، ضخامت 20S
| سطح: | به عنوان نیاز مشتری |
|---|---|
| اندازه: | اندازه سفارشی |
| فشار: | Class150/300/600/9001500/2500, Class150,150#-2500# |
6 اینچ فلنج، BL، TG، فروش مستقیم کارخانه، CL900LB، ASTM A350 LF1، ASME B16.5، ضخامت 40S
| سطح: | به عنوان نیاز مشتری |
|---|---|
| فشار: | Class150/300/600/9001500/2500, Class150,150#-2500# |
| ضخامت: | برنامه استاندارد |
7 "FLANGE، BL، TG، فروش مستقیم کارخانه، CL1200LB، ASTM A350 LF1، ASME B16.5، ضخامت 80S
| سطح: | به عنوان نیاز مشتری |
|---|---|
| فشار: | Class150/300/600/9001500/2500, Class150,150#-2500# |
| ضخامت: | برنامه استاندارد |
شعاع بلند زانویی 45 درجه 1 اینچ S-10S ASME-B16.9 ASTM A403WP S31254 بدون درز
| نام: | آرنج 45 درجه |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| شکل: | برابر |
فلنج گردان با شیلنگ دندانه دار برای اتصال نزدیک با شیلنگ دیگر
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان 1 اینچی با شیلنگ دندانه دار برای اتصال نزدیک با شیلنگ دیگر
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
ساقه شلنگ برای اتصال فلنج گردان 1 اینچی با دندانه دار با شیلنگ دیگری از نزدیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان با شیلنگ دیگر با شیلنگ نزدیک برای اتصال 1 اینچ با دندانه دار
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان SS321 با شیلنگ دندانه دار برای اتصال با شیلنگ دیگر
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان با شیلنگ دیگر با شیلنگ نزدیک برای اتصال 1 اینچ با دندانه دار
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |

