همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
SS Stub End فولاد ضد زنگ پاییز ASTM B366 نیکل 200 201 WPN / WPNL مونل 400 WPNC
| محصولات: | ASME / ANSI B16.9 پایان پایانی است |
|---|---|
| درجه مواد: | ASTM B366 نیکل 200 201 WPN / WPNL، مونل 400 WPNC |
| محدوده اندازه:: | 1/2 "-24" DN15 - DN1200 1/2 "- 48" |
ASTM A403 WP317L / 310H / 321H فولاد ضد زنگ پایه پایه لبه مشترک 10 اینچ SCH40S
| اندازه: | 1/2 '' ~ 48 '' (بدون درز)؛ 16 '' ~ 72 '' (جوش داده شده) |
|---|---|
| ماده: | ASME / ANSI B16.9 ASTM A403 WP304H / 310H |
| اتصال: ضخامت:: | SMLS، جوش |
904L / NO8904 / 1.4539 فولاد ضد زنگ سوراخ پایانی لبه متقابل پایه پایان 1/2 "تا 24"
| نام محصول:: | جوش لب بافت فولادی ضد زنگ پایان خم شدن |
|---|---|
| محدوده اندازه:: | DN15-DN600 (1/2 "-24") بدون درز نوع DN15 - DN1200 (1/2 "-48") نوع جوش داده شده |
| آزمایش کردن:: | اسپکترومتر خواندن مستقیم، آزمون هیدرواستاتیک، تشخیص نقص X-Ray، آشکارساز اختلال التراسونیک، بازرسی ذر |
12 اینچ پایان فولاد ضد زنگ پایان فولاد ضد زنگ پایان SCH80 ASME / ANSI B16.9 MSS SP-43
| ماده: | UNS S31803، UNS S32750، UNS S32760 |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9، ASME B16.25، MSS SP-75 DIN2617 JISB2311 JISB2312 JISB2313 |
| فرآیند تولید: | فشار، مطبوعات، جعل، بازیگران و غیره |
ASTM A234 WP12 A234 بدون درز اتصالات جوش شیرین / اتصالات لوله کویل جوش
| درجه مواد: | ASTM A234 WP12، A234 WP11، A234 WP22، A234 WP5، A234 WP9 A420 WPL8، A420 WPL9 |
|---|---|
| اندازه: | 1-96 اینچ 15-2400 میلیمتر |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
جوش بافی جوش فولاد ضد زنگ نوک تیز اتصال به پایان می رسد سرد ساخته شده برای صنعت
| تایپ کنید: | پایان خرد |
|---|---|
| شماره مدل: | 1/2 "-72" |
| درمان سطحی: | صیقل دادن |
نیکل آلیاژ اتصالات جوش شیرین
| استاندارد: | ASTM a182 F 304، 304L |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| اندازه: | 1/8 '' ~ 6 '' |
Sockolet 24 "x 2" اتصالات جوش شیرینی B564 GR N10276 SCH 40S CLASE 3000 SW MSS SP-97
| استاندارد: | ASTM B564 GR N10276 |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| اندازه: | 1/8''~6'' |
ASTM A105 ANSI WN RTJ فلنج فولادی جعلی 3.1 گواهی ASME B16.5
| تایپ کنید: | فلنج WN |
|---|---|
| اندازه: | 1/2''~48'' |
| رتبه بندی کلاس: | 150#~2500# |
فشاری از فولاد ضد زنگ پاییز با 1/2 "- 48" قطر خارج A403-316L پایان می یابد
| استاندارد: | A403-316L |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | 1/2 "-- 48" |

