همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
فلنج گردن جوش، FFFE، BE، 6" S-10S، CL150، ASME-B16.5، ASTM A182 Gr.F 44 (UNS S31254)
| فشار: | کلاس 150،150#-2500#،5K-30K |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ 31 |
| نام محصول: | فلنج |
اتصالات جوش لب به لب زانویی 90 درجه A815 WPS31803/32205 2205 فریتیک آستنیتی زنگ نزن
| کاربرد: | نفت، شیمیایی، نیرو، گاز، متالورژی، کشتی سازی، ساخت و ساز |
|---|---|
| گواهی: | ISO، API، CE، PED، AD2000 |
| ارتباط: | جوش لب به لب |
اتصالات فشاری دو فرول ابزار 1/16 اینچ ~ 1 اینچ فولاد ضد زنگ 316 لوله Swagelok اتصالات Equal Tee
| استاندارد: | SUS 304 (ERW) |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
CuNi 90/10 آرنج 45/90/180 درجه COPPER NICKEL 90/10 اتصالات نازک فولادی مچ پا کوتاه NPS 2 "8" 2MM 2.5MM 3.5mm
| حجم:: | 1/2 "~ 48" (DN15mm ~ 1، 200mm) |
|---|---|
| نوع:: | آرنج 45/90/180 درجه COPPER NICKEL |
| استاندارد: | ASME: ANSI B16.9، ANSI B16.28، MSS SP75 • DIN: DIN2605، DIN2615، DIN2616، DIN2617، DIN28011 • SGP: J |
PN10 CuNi 90/10 فلنج فولادی جعلی EEMUA145 ANSI B16.5 رتبه کلاس 150 # ~ 2500 #
| استاندارد: | EEMUA 145 |
|---|---|
| پایان دادن: | سرد نورد |
| اندازه: | 1/2 '' ~ 72 '' |
فلنج فولادی جعلی فولاد جوش Din2632 EEMUA145 ANSI B16.5
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| در مواجهه با: | RF (چهره بالایی)؛ FF (صورت تخت)؛ RTJ (نوع متصل به حلقه)؛ RJ (چهره مشترک حلقه) TG (چهره زبان و شیار)؛ |
| استاندارد: | EEMUA 145 |
3000 میلی متر فلنج فولاد فورج، 2507 UNS S32750 2507 2 "150 # فولاد ضد زنگ لغزش در فلنج
| نام محصول: | فلنج توبو |
|---|---|
| ماده: | UNS S31803S32750S32760 |
| اندازه: | 1/2 "تا 120"، DN 10 تا 3000 MM |
فلنج فولادی ضد زنگ 8 '' برای لوله جوش 300LB DN15 ~ 1500
| نام محصول: | TOBO SO فلنج |
|---|---|
| ماده: | F51 / 2205، F53 / 2507 |
| اندازه: | DN15 ~ 1500، 1/2 "~ 60" |
اتصالات جوش شیر دوبلکس 2507 LR 90 DEG 4 "SCH60 ANSI B16.9 برای اتصال
| اصلی: | چین |
|---|---|
| مواد: | 2507 |
| اندازه: | 4'' |
اتصالات جوشکاری شده با آلیاژ 8 اینچی SCH80 نیکل جعلی مس نیکل 20 می C7060
| نام محصول: | کلاه لبه دار |
|---|---|
| مواد: | C7060 |
| اندازه: | 8'' |

